TopStar

28. února 2019 17:00

Tereza Šulcová

Těhotná Meghan Markle a princ Harry strávili 3 dny v Maroku

Vévodkyně a vévoda ze Sussexu museli opět plnit královské povinnosti. Tentokrát se vydali do Maroka, kde strávili tři dny. Během své návštěvy zavítali také do školy v Asni, aby podpořili vzdělání místních studentů.

Královský pár navštívil tento týden základní školu v Maroku. Svou přítomností chtěli podpořit místní studenty, kteří netrpělivě vyčkávali na jejich příchod. Dvojice si promluvila s několika dětmi. Meghan, coby nová patronka Association of Commonwealth Universities, dostala od studentů roztomilou kytici.

Bývalá herečka je nyní v sedmém měsíci těhotenství a svého prvního potomka očekává královská rodina na jaře. Marocký král Muhammad VI. nabídl dvojici zůstat v Maroku jako hosté v jednom z jeho královských paláců. Vévodkyně s vévodou se přišli podívat i na fotbalový zápas. Meghan si nechala od jedné ze studentek na ruku namalovat květiny. V Maroku si totiž těhotné ženy tradičně nechávají hennou pomalovat ruce.

Nedávno měla vévodkyně v New Yorku tajnou oslavu, kde společně se Serenou Williams a Amalou Clooney oslavila své dosud nenarozené dítko. Baby shower se neobešla bez spousty dárků a květin, které následně darovala Domu Ronalda McDonalda, který se stará o nemocné děti, bojující například s rakovinou.

Sdílejte článek
Štítky Maroko princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také