TopStar

15. srpna 2013 12:43

Těhotná Pavla Vitázková exklusivně: "Chystám se znovu zamilovat do vlastního manžela."

Na začátku šestého měsíce těhotenství si půvabná herečka Pavla Ptáčková, hvězda první série seriálu Cesty domů, naplánovala další re-start svého vztahu s manželem. "Dvaadvacátého a třiadvacátého srpna se do něj znovu zamiluju."

Plán to není vůbec špatný. Vlastně by ho mohl zkusit každý, kdo žije v dlouhodobém vztahu. "Najděte si čas a zkuste se na partnera jen tak dívat, když dělá něco, co má rád. Ať už štípá dříví, nebo zkouší nové představení, nebo cokoliv," vysvětluje spokojená Pavla, která se ještě před Vánoci dočká prvního miminka. "Nemusí o vás ani vědět. Jen se dívejte a ono to přijde samo. Já se hodlám do Dušana zamilovat během dvou koncertů, které jsem pomáhala připravovat a které proběhnou v Brně na Špilberku. Společně s kolegy z Městského divadla Brno tam bude zpívat v anglickém originále Weberův muzikál Jesus Christ SuperStar."

Příprava koncertu a poslední tři natáčecí dny nového projektu, to jsou pracovní úkoly, které Pavle Ptáčkové ještě zbyly. "Pak už můžu hrát jenom těhulky," žertuje a zároveň dodává, že svoje těhotenství nikde naodiv stavět nechce. "Kdybych točila v Hollywoodu, tak vám určitě zavolám jako prvním, ale takhle... Každá jiná nastávající maminka přesně ví, jak se teď mám a jak se cítím. Nejsem vůbec ničím výjimečná."

Až se miminko narodí, bude mít Pavla určitě s kým všechno konzultovat. Má nejen krásný vztah s maminkou, ale také se už roky přátelí s kolegyní Alenou Antalovou, která vychovává děti už čtyři.

jad

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také