TopStar

22. prosince 2018 17:49

Tereza Aster Vágnerová vdanou paní!

Je to jen pár měsíců, co se oženil syn skladatele Karla Vágnera (76) Josef (28) a už je vdanou paní i jeho milovaná dcera Tereza (25). Svatba byla velkolepá, a protože má Karel po operaci očí, užil si jí bez brýlí!

Zpěvačka Tereza Aster Vágnerová je vdanou paní! Dlouhoočekávané ano totiž řekla otci své dcerky Madlenky (11 měsíců) Petru Asterovi (25). A aby ne, vždyť na cestě už je druhý potomek této zaláskované dvojice. Ten by se měl narodit už v květnu příštího roku.

K obřadu došlo v Bazilice Nanebevstoupení Panny Marie na pražském Strahově a svou dceru dovedl k oltáři skladatel Karel Vágner. Celý obřad byl okázalý, ovšem dvojice si střeží soukromí a fotkami se se svými fanoušky prozatím nedělí. Doufejme, že budou co nejdříve sdílnější.

Tereza Aster Vágnerová hraje už od svých čtyř let na klavír a jde velmi úspěšně po stopách svého slavného tatínka. Jako desetiletá vystupovala v muzikálu Bídníci v roli malé Cossetty. Učinkovala v divadle Semafor ve hrách Lysistrata, Sekta, Tiše a ochotně. Zpívala například i v muzikálu Děti Ráje. Zkrátka a dobře, v téhle rodině se talent z generace na generaci rozhodně přenesl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také