TopStar

2. září 2013 14:59

Tereza Kostková: Syna do první třídy doprovodila s manželem. Krize pryč?

Život nepřináší jen samé světlé chvilky a jednu z nich si v poslední době vybralo i manželství herečky Terezy Kostkové s režisérem Petrem Kracikem. Do první třídy ale doprovodili svého syna Antonína jako rodiče na jedničku.

"Byl to pro nás pro všechny moc krásný den," řekla nám exkluzivně Tereza Kostková s tím, že se Tonda do první třídy opravdu hodně těšil. "Jen se mi nepovedlo splnit mu přání ohledně aktovky. Chtěl takovou retro obyčejnou koženou, jakou měl Létající Čestmír. Rok jsem sháněla, ale marně. Tak jsem nakonec koupila klasickou brašnu s Krtečkem, ze které je taky moc nadšený, protože Krtečka miluje."

Jak Tereza sama říká, na povinnosti kolem školy je jako maminka připravená. "Sama jsem se vyvázala ze spousty pracovních povinností a mám takové volnější období, do kterého Toníčkova první třída akorát zapadne," usmívá se. "Možná to dokonce bude organizačně jednodušší než uplynulý rok, kdy měl Toníček aktivit spoustu, ale každou jinde. Tak teď se skoro všechno nastěhuje pod jednu školní střechu."

Soukromí herečka tradičně nekomentuje a nad nepravdivými špinavostmi se nezdržuje. "Prožili jsme krásné léto, jako rodiče spolu s Petrem úžasně vycházíme po všech stránkách. A Petr byl skvělý celé prázdniny," poznamenala na adresu svého manžela Tereza.

TIP Prima-Style.cz: Terezu Kostkovou znáte na Primě ze seriálu Cesty domů II.

Vše o seriálu včetně přehledného "pavouka" nových postav najdete ZDE.

Když šla Tereza Kostková do první třídy, bylo jí šest let. "Ten kouzelný čas bych klidně vrátila," směje se s tím, že se jí líbilo úplně všechno od nových učebnic až po školní jídelnu. A jak na tom byli se školními výsledky další slavné osobnosti?

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také