TopStar

10. prosince 2013 21:04

Jana Fikotová

Tereza Maxová naverbovala sexy dream team

Módní návrhářka Klára Nademlýnská (43), Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (23) a modelka Renata Langmannová (27). Tyto ženy jsou součástí projektu Teribear dream team Nadace Terezy Maxové.

U příležitosti zahájení charitativního projektu designových produktů ve prospěch opuštěných dětí se v obchodním centru na Chodově objevilo mnoho krásných žen. Myšlenku pomoci dětem podpořily i známé osobnosti z dream teamu jako Anna K., Aňa Geislerová, Klára Nademnýnská, Renata Langmanová či Gabriela Kratochvílová.

Polední tři zmiňované dámy osobně přišly a chopily se prodávání krásných produktů. „Je to úžasný projekt. Tereza Maxová je můj velký vzor nejen v modelingu, ale především v charitativní činnosti. Její projekty a podpora potřebným je opravdu úžasná,“ pochvalovala si krásná Renata Langmannová, která je sama velmi úspěšnou modelkou především v zahraničí.

Všechny tři krásky se své role prodavaček zhostily na jedničku. Aby také ne, když projekt TERIBEAR Nadace Terezy Maxové je určený na podporu a pomoc dětem v náhradní rodinné péči. „Pomáhat by měl každý, o to víc dětem či o Vánocích,“ s úsměvem konstatovala stále usmívající Gabriela Kratochvílová.

-juf-


Přečtěte si také