TopStar

15. srpna 2015 20:02

Petr Cífka

Teri Blitzen promluvila: Proč se nej vlogerka Česka trhla od Gabi s Piškulou? A s kým randí?

A je to venku. Hradba mlčení byla prolomena, takže se statisíce fanoušků nejoblíbenější vlogerky České republiky konečně dočkaly přímého vyjádření k tomu, co že se to stalo s Fameteamem i s teenagery ostře sledovaným párem Teri Blitzen – Zdeněk Piškula.

Sympatická youtuberka, která je považována za vůbec nejpopulárnější teenagerku Česka (jen na YouTube její kanál odebírá čtvrt milionu uživatelů, dalších 200 tisíc fanoušků ji sleduje na Facebooku) přiznala, že s Fameteamem je konec. Kvartet oblíbených youtuberů se rozpadl krátce poté, co se pokusil výrazněji zaujmout svými společnými videi – rychle získaná popularita ale vzala zasvé, protože tým se rozpadl. A poznamenalo to i idylické vztahy mezi čtveřicí mladých internetových hvězdiček.

Fanynky samozřejmě nejvíc trápí otázka, jestli Teri i nadále peče s jinou youtuberskou hvězdou Gabi Hecl. A co si budeme nalhávat, podle videa to na kdovíjakou idylku nevypadá. Holt holčičí přátelství je náchylné k otřesům, i když jste internetové superstar a vaše videa denně hltají tisíce teenagerů...

A jak je to s Piškulou? Ten už z osobního života Teri zjevně vypadl a okatá kráska je teď single. Naštěstí pro ni známe pár parádních tipů na chlapce, kteří by jistě věděli, jak jí zpříjemnit horké letní dny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také