TopStar

23. října 2015 16:28

Michal Chalupa

Terminátor Arnie bude souzen za mrtvolu vězně: Nechal chlapa zhynout na plísňovou infekci!

Zanedbání, a celkové selhání při likvidaci viru v kalifornské věznici v době, kdy byl Arnold Schwarzenegger guvernérem, způsobilo smrt jednoho muže. Vyplývá to z probíhajícího soudního líčení.

Rodina Rodneye Taylora seniora který byl vězněn v Avenalské státní trestnici od roku 2010 do 2014 pro drogové delikty tvrdí, že se nakazil plísňovou infekcí, tzv. „údolní horečkou“. Ta způsobuje teplotu, bolesti na hrudi, kašel a jiné příznaky. Příbuzní říkají, že bývalý guvernér neupozornil a náležitě nepoučil Taylora o případném nebezpečí choroby.

Údolní horečka napadá tělesné orgány, nemocný může trpět poškozeními kůže, amputacemi končetin a poškozením mozku. Choroba se šíří spórami nacházejícími se v půdě. A těm měl být údajně vězeň vystaven. Již dříve informoval server TMZ o tom, že Arnold je nebo byl souzen v dalších 22 kauzách vězňů nakažených ve věznicích. Taylorova rodina žádá po Schwarzeneggerovi uhradit náklady spojené s pohřbem a další blíže nespecifikované újmy. Terminátor je pěkně v loji!

Sdílejte článek

Přečtěte si také