TopStar

28. listopadu 2018 11:40

Markéta Škorňová

Těžké dny pro Jiřího Pomeje: Rakovina je zpět!

Smutnou zprávu se před pár dny dozvěděl Jiří Pomeje (53). Vrátila se mu rakovina. Po rakovině hrtanu tak jde znovu do boje. Tentokrát mu nemoc napadla kosti.

Poslední roky jsou pro Jiřího velmi náročné. Není to tak dávno, kdy Česko obletěla zpráva, že má rakovinu hrtanu. S léčbou dlouho váhal, ale nakonec přece jen podstoupil ozařování a operaci, při které mu odebrali hlasivky a hrtan. Mluvit tak nyní muže bývalý herec a producent díky takzvanému slavíkovi.

O rakovině kostí se Pomeje dozvěděl před pár dny. Trpěl velkými bolestmi kyčle, kvůli kterým ho jeho blízký přítel Pavel Pásek odvezl do Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích, kde mu udělali veškerá vyšetření.

Ta potvrdila nepříjemné tušení - rakovina je zpět. Informaci o svém zdravotním stavu se herec dozvěděl díky Páskovi. „Co vám mám na to říct? Jak to vzal? Nese to! Jde znovu do lítého boje s tou sviní,“ řekl Blesku filmový producent.

Pomeje je připravený znovu bojovat a hlavně vyhrát nad zákeřnou nemocí, která mu dala pokoj pouze na rok. Nyní potřebuje hlavně klid, aby mohl znovu začít bojovat a porazit tu krutou nemoc, jakou rakovina je. Držíme pěsti!

Sdílejte článek
Štítky Jiří Pomeje rakovina

Přečtěte si také