TopStar

8. října 2013 22:00

Thomas lapal po dechu. Zdenička se mu vrátila a přivedla s sebou jeho EX

Thomas zažil večer jako na houpačce. Napřed ho ostatní vypalcovali, že ho ve Vile nechtějí. Pak se ale objevila Zdenička a Thomas chvíli zíral, jako by viděl ducha. To však nebylo všechno. Další kráska ve Vile se jmenuje Sabina. S Thomasem tři roky chodila a kopačky mu dala právě kvůli Zdeňce.

Obě dívky se do Vily nakvartýrovaly ve velkolepém stylu. Nalíčené, krásně oblečené, odpočaté, zjevně jako spojenkyně. Sabina se dokonce o Zdeňku starala, ptala se jí například, jestli jí není zima. Zdeňka odpověděla, že je rozhicovaná ze situace.

Aby ne!

Nejvíc horko ale bylo Thomasovi. Sabinu před vstupem do Vily nabádal, aby na něj počkala, než se z Vily vrátí. Ještě po pár týdnech tvrdil ve Zpovědnici, že ji miluje. Pak si ale jeho srdce získala zelenooká dračice Zdeňka a Sabina mu dala zpovzdálí kopačky. V úterý večer ve Vile ale řekla Romaně (ta se jí hned ujala jako průvodkyně po Vile), že s Thomasem chodila tři roky a stále mezi nimi něco je.

Kdo to nesl nejhůř? Rozhodně Nikol – ta se tvářila ultrakysele. Kdyby jí tak někdo chtěl vrátit Pepu...

Mohlo by vás zajímat:

Ve Vile je to teď pořádně zajímavé. S kým Thomas stráví noc bok po boku? Koho si přivine na rameno? Sabinu nebo Zdeničku? VSTUPTE DO VILY A SLEDUJTE.

Jak to vypadalo, když se Thomas ucházel o Zdeňku:

Rozhovor Sabiny pro Prima-Style.cz poté, co bylo jasné, že se Thomas zamiloval do Zdeňky:

Podrobnosti k aktuální situaci:

Sdílejte článek
Štítky víla

Přečtěte si také