TopStar

31. října 2013 20:20

Dagmar Dandová

Thomasovo přiznání exkluzivně: Novou lásku si vyhlédl už na castingu do Vily

Nezaměstnaný kulturista Thomas Decastello redakci Prima Style exkluzivně přiznal, že si svoji současnou přítelkyni Silvii vyhlédl ještě před vstupem do Vily. Tím se ovšem Zdeničce (natož Sabině) nepochlubil. Thomase jsme zastihli ve čtvrtek v Praze.

Není divu, že svalovec ztratil hlavu, jeho Silvie se totiž živí jako pornoherečka. Pod přezdívkou Sindy Saint natočila spoustu filmů pro dospělé a ve svém profilu má napsáno, že je to "sladká blondýna z České republiky, která sice nemá největší prsa, ale zato je má dokonale tvarovaná."

To aspoň dokazuje, co je pro Thomase důležité. Jeho předchozí objev, Zdeňka z Vily VV měla také dokonale tvarované silikonové vnady. Ale štíhlá brunetka je zapomenuta. Thomas ji prý už nechce a má oči jen pro Silvii.

"Seznámili jsme se už na castingu do VyVolených a vyměnili jsme si hned telefony. Silvie bohužel do Vily nepostoupila, protože soupeřila s Nikol, ale když jsem vypadl, ozvala se mi. Začali jsme se scházet a nyní jsem do ní zamilovaný," uvedl Castello.

"Silvie za mnou jezdí do Hradce Králové vždycky na několik dní a trávíme spolu veškerý volný čas," dodal. Zdeňka za ním do Hradce jezdit nechtěla, proto zřejmě jejich vztah nevyšel, ale Silvie se za ním ráda vypraví.

Vztahy si Castello sice vyřešil, ale stále má na krku obrovský problém: exekutory.

Veškeré peníze, které získá a objeví se mu na účtě, mu exekutoři okamžitě zabaví. Thomas doufal, že kdyby VyVolené vyhrál, dal by si život konečně do pořádku, ale zatím to moc nadějně nevypadá.

"Když jsem vylezl z Vily, chtěl jsem hned někomu zavolat, ale zjistil jsem, že mi odpojili telefon. Nesplácel jsem účty. Mám na krku hodně exekucí," povzdychl si Castello.

Zajímavé je, že jeho nejnovější objev Silvie má pověst zlatokopky, ale s Thomasem po boku rozhodně díru do světa neudělá. Ale uvidíme, třeba se kulturista vzchopí.

"Mám hodně nabídek na vystupování po klubech a diskotékách. Chci si udržet získanou popularitu, tak plánuji hodně jezdit po celé České republice," řekl Castello o tom, co má v plánu dělat v budoucnosti.

Vypadá to, že má svalovec velký potenciál. Třeba by mohli vystupovat se Silvií po klubech společně. Nebo by mohli natočit nějaký pěkný film. No uvidíme...

Co se děje ve Vile právě teď? To zjistíte ZDE

Již zítra sledujte přímý přenos souboje Jafara a Lucie na Primě ve 20:15.

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek
Štítky exekuce kulturistika víla svalovec

Přečtěte si také