TopStar

24. srpna 2013 15:50

Lucie Průchová

Timberlake svolává zpátky legendární kapelu

MTV Video Music Awards chystá velké překvapení. Svým fanouškům oživí hvězdy 90. let. Největším návratem na hudební scénu má být kapela 'N Sync i se zpěvákem Justinem Timberlakem.

Už je více než jasné, že letošní ročník MTV Video Music Awards nabídne svým fanouškům popu nejzajímavější program za poslední roky. Mimo premiérového vystoupení zpěvačky Katy Perry a Lady Gaga, opráší hvězdy 90. let, jako je kapela 'N Sync. Do té se podle deníku New York Post má symbolicky vrátit i její bývalý člen Justin Timberlake. Tento rok totiž získal šest nominací na prestiční ceny, a jedno ocenění má na MTV VMA 2013 už předem jisté. V newyorském Barclays Centru si totiž převezme cenu Michaela Jacksona Video Vanguard Award, kterou si podle MTV zaslouží za své průkopnictví a inovaci v oblasti videoklipů. A právě tuto událost chce Justin oslavit ve společnosti kapely 'N Sync, díky které v 90.tých letech odstartoval svou hudební kariéru.

Jejich vystoupení je zatím nepotvrzené, ale vypadá to velmi nadějně. Pravděpodobně organizátoři chtějí fanoušky napínat až do poslední chvíle.

Jedna z nejúspěšnějších chlapeckých kapel 'N Sync jako jediná konkurovala slavné Backstreet Boys a fungovala do roku 2002, kdy se Justin rozhodl pro dráhu sólového zpěváka. Poté si ještě párkrát společně zazpívali – naposledy však v roce 2004 na Challenge for the Children, přičemž poslední televizní vystoupení bylo v roce 2003 na udělení cen Grammy, kde uctili tvorbu legendárních Bee Gees.

-juf-


Přečtěte si také