TopStar

4. prosince 2015 17:06

Michal Chalupa

Tohle je životní role jako HROM: Bourák Nicolas Cage pomohl najít unesenou PATNÁCTKU!

Hrdinou je nejen ve filmech jako Stolen (Unesená), ale i ve skutečném životě. Hollywoodský švihák Nicolas Cage se významně podílel na nalezení zmizelé Alexis Boroviak. Byla unesena, ale je už zpět u svých blízkých.

Podle rodičů Alexis policii při pátrání významně pomohlo, že se Nic nechal vyfotografovat se zoufalým otčímem Brittonem Ramseyem a plakátem s portrétem a popisem Alexis. Její zmizení se stalo ve státě Ohio tématem číslo jedna a herec se rozhodl zapojit. Fotografie se stala na sociálních sítích virální a po dvou dnech mělo drama šťastný konec.

Brittona během hledání nevlastní dcery všude poznávali a zastavovali lidé jako toho „chlápka od Nicolase Cage“ a rodině se dostalo obrovské podpory. Nakonec k jejímu vypátrání vedla podle policejního zdroje TMZ stopa na sociálních sítích k podezřelému počítači jedenačtyřicetiletého Chrise Schroedera. Ten se s patnáctiletou dívkou seznámil na síti, následně ji unesl a zadržoval. Britton prohlásil, že sice Nica od pořízení fotky neviděl, ale rád by ho pozval na pivo.


Přečtěte si také