TopStar

28. srpna 2015 14:01

Michal Chalupa

Syn Forresta Gumpa ZMIZEL a rodina ŠÍLÍ: Rapper Chet Haze je možná MRTVÝ!?

Nadaný, leč velmi kontroverzní Chet Hanks (25) aka známý rapper Chet Haze bojuje dlouhodobě se svou závislostí na drogách. To se ví. Také se ví, že jeho rodiče Tom Hanks (59) a Rita Wilson (58) z něj příliš nadšení nejsou a o jeho hudbu ani skandály se raději nezajímají. To se teď změnilo…

Chet je totiž už více než měsíc nezvěstný, rodina o něm pět týdnů neslyšela a podle zámořských médií Tom Hanks najal skupinu soukromých detektivů, aby ho našli. Policii nekontaktoval, aby se událost snáze ututlala. Naposledy o sobě dal Chet vědět, když postoval na Instagram zprávu poté, co měl opakovaně používat neslušná označení a nadávky.

„Nějakou dobu nebudu na Instagramu. Vypadnu na čas z Dodge (město v Kansasu, pozn.red.). Musím si to srovnat v hlavě. Vrátím se!“ napsal rapper na sociální síť. Zatímco jeho rodina šílí, hledá ho všude možně, a jak píše magazín Star, „obává se, že je mrtvý“, vysvětlení může být přinejmenším ještě jedno. Na kokainu závislý Chet se mohl konečně dokopat do léčebny a skoncovat s dosavadním způsobem života. Poslední zprávy však mluví o tom, že detektivové vystopovali Chetův mobil v pouštním městě Barstow, „amfetaminovém hlavním městě Kalifornie“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také