TopStar

26. srpna 2015 14:49

Michal Chalupa

O 13 let starší milenka Eda Sheerana NAHOŘE BEZ! Co zpěváka na Nicole tak RAJCUJE?

Když se ukázalo, že zrzavý britský idol a lamač dívčích srdcí podlehl kouzlu slavné exotické krásky, mnoho žárlivých dívek zezelenalo závistí. Eda Sheerana (23) sbalila o mnoho starší zpěvačka Pussycat Dolls Nicole Scherzinger (37)! Jak je to vůbec možné? Ale no tak, vždyť se na ni stačí podívat.

Když se vnadná kočka Nicole rozešla s hvězdným pilotem F1 Lewisem Hamiltonem (30), tak trochu si ulítla na Edových písničkách a nakonec se ti dva sblížili víc, než by kdo čekal. Sheeranovi se však může málokdo divit, že neodolal svodům takové zkušené šelmy, jako je Nicole. Její „výbava“ je obdivuhodná a kromě dokonalého těla nepostrádá ani charisma.

To se ostatně ukázalo nejen při dřívějším focení pro módní značku India GQ, ale i při její nedávné návštěvě řeckého ostrova Mykonos. Zpěvačka opět potvrdila, že nepatří mezi žádné stydlivky, když své tělíčko opalovala na pláži nahoře bez. Taková podívaná je pro náhodné turisty lahůdkou, o čemž svědčí pořízená fotografie. Ed Sheeran je prostě chlap jako každý jiný a užívat si s Nicole je určitě nevšední zážitek i pro něj.

Sdílejte článek

Přečtěte si také