TopStar

11. srpna 2015 17:12

Michal Chalupa

Eda Sheerana sbalila tahle exotická kočka: Je slavná a o 13 let starší! Poznáváte ji?

Zrzavý idol a slaďouš Ed Sheeran (24) sice byl v minulých týdnech podezírán, že to dává dohromady se Selenou Gomez (23), ale pravda je jiná. Hudebník sáhl do poněkud jiné věkové kategorie a začal si s bývalou zpěvačkou slavné dívčí kapely.

Pamatujete na hvězdné kočky Pussycat Dolls? Právě její hlavní zpěvačka Nicole Scherzinger (37) se stala pro zpěváka Eda Sheerana novou láskou. Exotická kráska s kořeny na Havaji, v Rusku a na Filipínách je o celých třináct let starší, ale jak se zdá, dvojici to vyhovuje a svým vztahem se nijak netají. Nicole se na sociálních sítích pochlubila společnou fotkou, kde si pochvaluje, že je vyšší než ona a při svém hollywoodském koncertě před dvěma týdny mu na pódiu věnovala svůj hit „Don´t Cha“.

A jak se vlastně Ed a bývalka Lewise Hamiltona dali dohromady? O tom vypovídá zdroj časopisu The Sun: „Byli přáteli a jeden druhého vídali na hudební scéně. Několik posledních měsíců ji to však k Edovi táhlo hlavně skrze jeho hudbu. Když se rozešla s Lewisem, měla zlomené srdce a Edovy songy si přehrávala pořád dokola. Jsou si velmi blízcí. Nicole dokonce tvrdí, že on je mužskou verzí jí samé.“

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez kočka Havaj Ed Sheeran Lewis Hamilton Nicole Scherzinger The Sun

Přečtěte si také