TopStar

28. srpna 2015 11:22

Michal Chalupa

Máma Lucy Liu (46) ŠOKOVALA novým chlapem! Jak mohla utajit TĚHOTENSTVÍ a je vůbec LESBA?

Obdivovaná hvězda Kill Billa a věčný Charlieho andílek Lucy Liu celkem pořádně překvapila nejen filmový svět. Ve svém věku postovala na Twitteru fotografii s miminkem jako hrdá maminka. Vše je o to zajímavější, že nemá žádného stálého chlapa a dlouhodobě se spekuluje o její sexuální orientaci…

O tom, že by byla těhotná, by se samozřejmě mluvilo, ale ještě nedávno, když se ukázala na veřejnosti, tomu nic nenasvědčovalo. Ani věk Lucy Liu zrovna podobným myšlenkám nenasvědčoval, ale je to tak! Herečka svůj mateřský sen realizovala pomocí nejmodernější vědy a její děťátko odnosila náhradní matka.

„Představuji vám nového malého muže v mém životě, mého syna Rockwella Lloyda Liu,“ sdílela fotografii a radostnou zprávu Lucy na sociální síti. Herečka, o jejíchž sexuálních preferencích kolují nejrůznější dohady, je tedy v tomto směru dále mlčenlivá. Absence muže po jejím boku vede bulvární média k domněnce, že upřednostňuje ženy. Možná ano, možná ne, Lucy si své soukromí bedlivě střeží. A dělá dobře.

Sdílejte článek
Štítky Twitter

Přečtěte si také