TopStar

25. srpna 2015 17:16

Michal Chalupa

ŠESTNÁCTILETÁ dcera Johnnyho Deppa práskla TAJEMSTVÍ: Překvapila nejen rodiče, ale v šoku je i MILEY!

Kráska, která jako by do sebe nasála to nejhezčí z maminky i tatínka, se postarala o pěkné překvápko! Dcera francouzské zpěvačky Vannesy Paradis (42) a hollywoodské megastar Johnnyho Deppa (52) totiž učinila prohlášení o své sexualitě a ukázalo se, že tak trochu randí s milenkou Miley Cyrus (22)!

Lily-Rose Depp (16) už je velká holka a na spoustu věcí, včetně své sexuality má už názor. Dokázala to účastí na internetovém projektu aktivisty, režiséra a herce Tilleta Wrighta (29). Ten spočívá v dokumentární fotosérii deseti tisíc lidí, kteří se „ztotožňují s něčím jiným, než stoprocentní heterosexualitou“. Toto přihlášení se k jiné orientaci dokreslují i společné fotky s Victoria´s Secret modelkou Stellou Maxwell (24). Ta byla přitom donedávna spojována s Miley Cyrus.

Dívka svou účastí v projektu překvapila nejen své rodiče, ale i řadu přátel. Na fotografii se od Tilleta nechá nést na zádech a oba jsou evidentně dobře naladění. Stejně tak u zamilovaných fotek se Stellou se objevují komentáře typu: „A co Miley, ví o tom Cyrus?“ Aktivita, která si dává za úkol přiblížit společnosti mimo homosexuální komunitu konkrétní lidské příběhy, zaujala i další slavné. Projektu se účastní končící supermodelka a herečka Cara Delevingne (23) nebo další herečka Olivia J. Thirlby (28).

Sdílejte článek

Přečtěte si také