TopStar

14. prosince 2017 09:10

Tonya Graves, Matěj Ruppert a Martina Bárta připravují vánoční pecku!

Do Vánoc nám sice zbývají ještě dva týdny, v pražském barber shopu už ale Vánoce začaly naplno! Vánoční atmosféra, koledy, cukroví, ale i Santa Claus - to všechno bylo k vidění u příležitosti natáčení vánočního songu v barber shopu Američana Kraiga Casebiera.

Matěj Ruppert, Martina Bárta, Tonya Graves a dívky z Phenomenal Angels se spojili, aby společně nazpívali vánoční song. Vánoční video se natáčelo v barber shopu Američana Kraiga Casebiera, se kterým jsme pro Top Star dělali před nedávnem rozhovor o jeho holičském umu.

Byť se vánoční song nahrával na začátku prosince, atmosféra na místě byla už docela vánoční. Ve videu nechyběl ani samotný Santa Klaus, jehož kostým má doma holič Kraig. Za Santu se převléká již několik let a dělá s ním radost stovkám dětí.

Všichni umělci za doprovodu svého týmu zpívali oblíbenou vánoční píseň „We Wish You a Merry Christmas." Vtípky a dobrou náladou všechny přítomné bavila zpěvačka Tonya Graves, kterou také uvidíte v připravovaném vánočním songu. Hrálo se na klavír, housle a zpívalo se. Tak, jak to má prostě být...

Teď malá ochutnávka klipu, ve kterém se pak sešli famózní zpěváci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také