TopStar

8. ledna 2014 06:40

Dagmar Dandová

TOP 5 největších nevěrnic – vede Martina Hingis a v těsném závěsu Madonna

„Můžeš utíkat, ale stejně se neschováš.“ Tato jasná zpráva adresovaná všem nevěrným partnerům platí i pro světoznámé celebrity. Utajované vztahy, skandální aférky a nečekaná odhalení se jich týkají leckdy více než nás ostatních. Posviťme si na pět nejznámějších nevěrnic z řad celebrit.

Madonna

Jednou z největších lamaček mužských srdcí nemůže být nikdo jiný než samotná královna popu Madonna. Tato diva není rozhodně žádné neviňátko. V době, kdy byla provdaná za režiséra Guye Ritchieho, se zapletla s o 17 let mladším sportovcem, baseballovou hvězdou Alexem Rodriguezem.

Alex se do Madonny natolik zamiloval, že opustil manželku i své dvě malé dcerky. Královna popu se však celou dobu vztahu s Rodriguezem snažila udržet tvář milovnice věrnosti a všem tvrdila, že mezi nimi bylo pouze silné přátelství, které navíc vzniklo až po rozchodu s Guyem. Dnes již Madonna přiznává, že byla svému manželovi s Alexem nevěrná, ale pouze na mentální úrovni, nikoli tělesné. To jí ovšem nikdo nevěří!

Martina Hingis

Největší nevěrnicí není ovšem Madonna, ale světoznámá tenistka s českými kořeny Martina Hingis. Těžko říci, zda za to může náš národní temperament, který Martině koluje v krvi, každopádně tato sličná dívka si s věrností opravdu hlavu neláme.

O Hingis se vždy tradovalo, že je velice náruživá a že střídá partnery jako ponožky. Tato bývalá švýcarská tenisová jednička se po ukončení kariéry zasnoubila s parkurovým jezdcem Hutinem a přísahala, že zásnubní prsten nikdy nesundá.

Skončilo to hůře, než si sama dokázala představit. Hutin ji již rok po svatbě přistihl in flagranti na hotelovém pokoji s milencem. Hutin se pokusil tuto situaci překousnout, ovšem Hingis ho podváděla znovu a znovu.

Jessica Simpson

S nevěrou má své zkušenosti i blonďatá americká zpěvačka a herečka Jessica Simpson, přestože se tváří jak nevinnost sama. O důvodu rozpadu jejího manželství se zpěvákem Nickem Lacheyem se hodně spekulovalo, ale pravý důvod byl zcela jasný – Jessica byla nevěrná a nedokázala to před svým manželem utajit.

Parohy Lacheyovi nasadila s frontmanem skupiny Maroon 5 Adamem Levinem, který do ní však nebyl zamilovaný, a tak zůstalo pouze u postelové známosti. Jessicu přesto čekal rozvod.

Kristen Stewart

Se zlou se potázala kvůli nevěře i mladá nadějná herečka Kristen Stewart. Herecká hvězda, kterou proslavila role Belly v upírských filmech Stmívání, přišla díky nevěře nejen o svého milovaného partnera Roberta Pattinsona, ale také o lukrativně placenou roli v chystaném snímku.

Stewart podvedla Pattinsona s Rupertem Sandersem, režisérem filmu Sněhurka a lovec, ve kterém ztvárnila hlavní roli, a měla si zahrát i v pokračování snímku. Podle zdrojů za to můžou skutečně milostné pletky, které však dohnaly pouze mladičkou Stewart.

Manželka režiséra Liberty Ross dala svému muži nůž na krk a oznámila mu, že jednou z podmínek setrvání jejich manželství je, že Sanders spolu se Stewart nebude už nikdy natáčet. Režisér Sanders tak v natáčení snímku pokračuje bez Kristen.

Olga Menzelová

Ani české celebrity nejsou s nevěrami nikterak pozadu. Pro příklad nemusíme chodit daleko. Snad nejznámější česká nevěrnice prožila vztah jako z amerického filmu. Řeč je o Olze Menzelové. Tato kráska pocházející z venkova natolik okouzlila známého režiséra Jiřího Menzela, až jí nakonec věnoval úplně všechno – své srdce, jméno, svůj majetek.

Menzelová se na potkání chlubila tím, jak je šťastná, jak se jí pohádkově žije a jak je její manžel tím nejlepším mužem na světě. Pak ovšem přišlo nečekané prozření. Dítě, které Menzelová čekala, bylo ve skutečnosti jiného režiséra, Jaroslava Brabce. Rozvod s Menzelem se však nekonal, Olga nebydlí ani s jedním z režisérů, ale s dcerou Aničkou jí pomáhají oba.

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také