TopStar

8. října 2013 06:50

Dagmar Dandová

Víme, proč Olga Menzelová nesmí nikdy v životě kouřit

Produkční Olga Menzelová (35) vzala s manželem, režisérem Jiřím Menzelem (75), svou dceru Annu Karolínu (4) na výlet po Praze a pěkně tím své dítě naštvala.

Malá Anna Karolína Menzelová totiž při procházce viděla kolem sebe spoustu kuřáků. Tohle holčičku opravdu rozčílilo a začala všem vyhrožovat. Prohlásila, že jakmile bude někdo v jejím okolí kouřit, už s ním nikdy v životě nepromluví.

„Mám alergii na kuřáky. A kdo bude kouřit, s tím se nebudu bavit,“ prohlásila rezolutně Anna Karolína a Olga ji musela uklidňovat kouskem jablka a kresleným časopisem pro děti.

Malá Menzelová se rozhodně ve světě neztratí. Už ve svých čtyřech letech má vyhraněné názory a navíc je pěkně neposedné dítko. Na mámu se věšela jako na hrazdu a Jiří Menzel na své holky jen pobaveně koukal. Pak chtěl vzít Annu Karolínu do náruče. Holčička ale k němu nechtěla a rychle odběhla pryč.

„No jo, ještě neví, že po mně bude dědit,“ řekl Jiří Menzel našemu fotografovi Jirkovi Janouškovi. Ten je ale zarytý kuřák, takže to malé Menzelové neprozradí. S ním se totiž Anna Karolína kvůli jeho závislosti na nikotinu rozhodně bavit nebude.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také