TopStar

30. listopadu 2015 17:50

Michal Chalupa

TOP STAR magazín: Jak moc drsná je Linda Vojtová v roli módní policistky a proč je Madrage českou verzí Red Hot Chili Peppers? Dozvíte se všechno!

Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!

Uplynul rok od úmrtí geniálního skladatele a zpěváka Petra Hapky. Toto výročí se oslavilo koncertem „Petr Hapka žije!“ a rozhodně nešlo o smutnou událost. Sešlo se velké množství jeho přátel v čele s Lucií Bílou, Michalem Horáčkem nebo třeba Anetou Langerovou. A každý z nich vyprávěl zajímavé historky ze skladatelova života. Velmi zajímavé…

Skupina Mandrage se neschází pouze za účelem hudebních zkoušek a koncertování, ale taky kvůli pravidelným večírkům, které si společně dělají. Ty jsou o pálivém jídle a povídání. Nám třeba kapela prozradila, jaký kanadský žertík připravují pro své předskokany.

Jan Kříž je velmi úspěšný muzikálový zpěvák a herec. Za svoje úspěchy byl dokonce oceněn cenou Thalie. Když se ho však zeptáte, co je podle něj jeho největší životní úspěch, nejspíš vám odpoví, že nedávná svatba s kolegyní Maruškou Blahynkovou.

Hvězda světových přehlídkových mol a nejprestižnějších zahraničních magazínů Linda Vojtová přicestovala do Čech, aby připravila koncert pro svého slavného dědečka, skladatele Vadima Petrova. I když jsou přípravy v plném proudu, udělala si čas i na náš TOP STAR magazín. Nejenom že jsme s ní natočili krásnou reportáž, ale zároveň zavítala i do studia, kde si zahrála na módní policistku. A vůbec se s tím nepárala…

Mistr Karel Gott nám poskytl exkluzivní rozhovor. Co víc dodat. Těšte se!

U křtu knihy jednoho z nejcharismatičtějších mužů vůbec jsme prostě nemohli chybět. Světoběžník Juraj Kukura, který žije v Bratislavě, Hamburku a často zavítá i do Čech, nám prozradil, jak si momentálně žije, co plánuje a přidal zajímavosti ze svého života, které jste určitě nevěděli.


Přečtěte si také