TopStar

26. října 2015 12:18

Michal Chalupa

TOP STAR magazín s pitbulem: Gunčíková i hubený Mádl se zamilovali a děda Žbirka radí, jak ulovit pořádnou ženskou!

Týden se s týdnem sešel a my pro vás připravili další šťavnatou porci exkluzivních reportáží a novinek ze světa známých osobností. Tentokrát půjde o hodně pestrou směsici tváří, kterým bude vedle Evy Perkausové vévodit i pořádná tlama pitbula!

Zpěvačka americké superkapely Trans-Siberian Orchestra Gabriela Gunčíková má za oceánem úspěchy a v Čechách lásku. A právě pan tajemný jí zabránil, aby za velkou louží zmizela navždy. Teď prý pořád cvičí, aby se mu líbila, protože to přehnala „se sučenkovou dietou“.

Další, kdo se nám zaláskoval je čerstvý devětadvacátník Jirka Mádl. A úzkostlivě tají, kdo to je. Dokonce zhubnul 8 kilo a je z něj pěkný frajer. Oficiálně proto, že se chystá na taneční soutěž, ale že by to nedělal i kvůli své milé, to se nám nezdá.

V Agátině Dogstaru máme dbes veleváženého hosta...pana pitbula! Šampion dokáže utáhnout 2 tuny, a nechtějte vědět, co odpověděl na otázku, jak se mu líbily masáže a bahenní zábal. Naštěstí pitbulové běžně nekoukají na televizi, jinak by ho vyřadili z komunity bojových plemen.

V našem magazínu přivítáme i legendárního Miro Žbirku v reportáži Daniely Révai. Meki oslavil 63. narozeniny, ale vypadá jako mladík, to zase ano. Zcela exkluzivně poskytl našim divákům neobyčejnou radu, jak ulovit partnerku na celý život. To jsme tedy zvědaví! Daniela pro vás natočila i rozhovor s miláčkem celebrit, který se kvůli dluhům a exekucím dostal na samotné dno. Řeč je o módním návrháři

Celkem se vašemu ohlasu těšila oslava 10 let od první série VyVolených, a tak tu máme přídavek ve formě malého průřezu úspěšnou reality show. Navíc k nám do studia zavítal Petr Zvěřina z Václaváku. Budete koukat, jak moc se za tu dekádu změnil. A protože je to znalec všeho, pokusí se ovládnout elektronickou tužku.

Zasloužilá máma Alena Antalová běžně neposkytuje rozhovory. Tentokrát však promluvila o rodině a divné době, ve které chodí lidé do práce, aby vydělali na chůvu. Sama se vždy na děti i na manžela těší, ale s tím si moc neužila, protože vždycky přišlo další mimčo. Nejraději je, když se celá rodina sejde v jedné posteli...

Jak to vypadá, Kateřina Sokolová je výjimkou mezi misskami. Vystudovala na inženýrku ekonomie, stará se o sedmiletého autistického bratříčka a založila nadaci na pomoc obdobně postiženým dětem. Ale kdo ví – možná vůbec postižené nejsou, jen žijí jinde...

To všechno a mnohem více se dozvíte v TOP STAR magazínu z 26.10. ve 21:35 na FTV Prima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také