TopStar

2. listopadu 2015 16:08

Michal Chalupa

TOP STAR magazín: Vica Kerekes přistižena při sexu naostro, Dan Landa spasí Afghánistán a Veronika Žilková napráskala manžela!

Další várka kvalitních a zaručeně ověřených informací ze světa slavných už na vás dnes čeká i s moderátorkou Evou Perkausovou. Už teď vám prozradíme, na co všechno se můžete těšit.

Kapela Slza vydává první desku, ale víte, jaké je původní povolání Lukáše a Petra? To byste neuhodli. Jisté je, že jeden je zadaný a druhý žádaný. Více pro vás zjistil Pavel Buňata.

Veronika Žilková ráda učí, a tak rovnou oslavila narozeniny se svými studenty na konzervatoři. Také Katce Kristelové přiznala, že jí věčně vytížený manžel Martin Stropnický zapomněl popřát.

Sexy slovenská herečka Vica Kerekes byla přistižena se stříbrným olympijským medailistou Vavřincem Hradilkem. Nebylo to ale rande, ale natáčení filmu z horolezeckého prostředí za 2. sv. války. A na place bylo opravdu horko, protože šlo o sex. V reálu mají ti dva velmi odlišný přístup při natáčení milostných scén. Ona naostro, on trénink.

Uvidíte, jak jel Dan Landa zachraňovat armádu a vrcholové sportovce v Afghánistánu. Dokonce založil nadaci. Vysocí představitelé ho vřele vítali, a po celou dobu mezi nimi byla jediná žena. Možná vás překvapí, že to byla naše blondýna Lucka Špaková.

Dogstar vám ukáže, že na psy uloví holku i tříletý kluk. V rubrice Lenka se ptá, budou krásky v nesnázích při palbě otázek přímo na tělo. Zpěvačka Debbie zhubla, dospěla a přestala pít alkohol. O to víc jezdí na koni. A chopila se naší elektrotužky. Což byl pro ni šok. Oprava: Čok byl pro ni šok! 

Víte, že modelka Tereza Fajksová byla s kamarádkou na Bali v ohrožení života kvůli divoké zvěři? Víte, jak vypadá XXXL tanečník při tanci? Nebo Agáta na večírku mezi slony a s obřím výstřihem?

Sledujte TOP STAR magazín 2. 11. ve 21.35 a o den později na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také