TopStar

4. srpna 2015 11:13

Tereza Javorová

TRAPAS: Snaživá misska Kovandová tvrdí, že je Jágr v USA. On zatím maká na poli s rodiči na Kladně

VIP - Lucie Kovandová focení

Misska Lucie Kovandová se po skandálních fotkách, jak jde po oslavě hokejové reprezentace spát k Jágrovi, tvrdošíjně pasovala do Jardovy dobré kamarádky a říká, že si s Jardou pravidelně volají. Proč tedy neví, že je Jarda momentálně na poli s rodiči na Kladně?

"V Čechách není, je tam, za velkou louží. Ale jelikož je velký časový posun, tak si napíšeme tak jednou za měsíc," řiká Kovandová, která nejspíš nesleduje Jágrův Facebook. Jako jeho BFFka (best friend forever) a kamarádka bez benefifů (doteď nechápeme, proč nepřizná, že se s ním vyspala, a pokud opravdu ne, tak doteď nechápeme, proč to neudělala) by ale měla mít přehled, kde se Jarda zrovna nachází.

Hokejista totiž napsal hezký status o tom, jak je u svých rodičů na Kladně, kde obdělávají pole. Zamýšlí se nad tím, kdo jejich hospodářství jednou převezme a co by Jardovi řekla potenciální slečna, kdyby ji nevzal na Seychely, ale na pole u Kladna.

Lucie Kovandová to podle všeho ale nebude. Aféra s Jágrem jí sice dost pomohla v kariéře a má teď daleko více zakázek, než kdykoliv kdy předtím, a dokonce i zvýšila svoji cenu, ale Jardovi skandál nijak nepomohl. Možná tak Lucii schválně nedal vědět, že jede do Čech, aby z toho nebyl zase nějaký trapas. Jak je ale vidět, Lucie se o vtipné faux pas dokáže postarat i sama.