TopStar

29. července 2014 09:37

Táňa Sáblíková

Tři měsíce po smrti Ivety Bartošové unikly výsledky pitvy. Co prozrazuje?

Je to přesně čtvrt roku, co život Ivety Bartošové vyhasl na kolejích v Uhříněvsi. A stále se okolo jejího úmrtí vedou spekulace. Dokonce se objevily informace, že Iveta na koleje nešla sama, to se ale nepotvrdilo. Nyní vypluly na povrch podrobnosti z pitevní zprávy, kterou se snažila policie utajit.

S detaily přišel deník Blesk, který je získal od tajného zdroje. A závěry asi nejsou, vzhledem k Ivetině minulosti, příliš překvapivé. „Pitva prokázala, že Bartošová byla pod vlivem tlumících léků – z řady benzodiazepinů, které užívají pacienti na deprese,“ prozradil Blesku tajný zdroj.

Ale to nebylo všechno, přestože se Iveta snažila bojovat s démonem jménem alkohol, večer před smrtí nejspíš opět sáhla po láhvi. „V krvi zemřelé se našlo i menší množství alkoholu – 0,38 promile – vypadalo to na zbytkový alkohol, jaký bývá v krvi nalezen po bujarém nočním večírku,“ řekl ještě zdroj.

Iveta Bartošová zemřela po skoku pod vlak 29. dubna 2014 v 11:29 v pražské Uhříněvsi, zranění nebyla slučitelná se životem.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také