TopStar

24. ledna 2018 11:00

Tropy už nejsou in: Štoudková, Myslivcová a jejich trend nahoty ve sněhu

Od jedné se očekávají provokativní fotky, od druhé sofistikovanost. Obě dívky nyní spojila neobvyklá destinace, kde se nafotily téměř nahé - ve sněhu. Zatímco blogerka Michaela Štoudková (32) je za krásnou múzu koketující s přírodou, Dominika Myslivcová (23) přírodu rozhodně neřeší a působí, ostatně jako obvykle, lascivně.

Obě dívky milují dovolené a ještě více zveřejňovat fotografie z exotických destinací. Samozřejmě, že fotografie sebe. Ideálně, když na sobě mají co nejméně kusů oblečení. Pro tentokrát ale slečny vyměnily tropy a pláž za zasněžné hory. Michaela Štoudková se předvedla ve Špindlerově Mlýně a Dominika Myslivcová také v Krkonoších. No a jak to dopadlo? Podívejte se sami!

Michaela se rozhodla navléknout černé elegantní plavky a jen v nich zapózovala na vířivce. Pohádkově bílé hory na pozadí celou fotku fantasticky doladily a Štoudková se může chvástat dalším podařeným snímkem na svém Instagramu. Dnes je bývalá misska ale na další dovolené - vydala se s bratrem a přáteli na Srí Lanku. A samozřejmě se to neobešlo bez nových fotek v plavkách. Na ostrově už ale krásce alespoň nehrozí prochladnutí.

Dominika se také rozhodla riskovat nachlazení, na druhou stranu žádné elegantní plavky nevolila. Blogerce, která měla ambice i v politice, se podařilo to, o co jí asi v první řadě šlo. Rozpoutala debatu své fanouškovské základny proti komentářům, že fotky s holým zadkem jsou krajně nevhodné. ‚‚Slyšela jsem, že otužování je moc zdravé,“ napsala prvokativně česká Barbie ke svému příspěvku na Instagramu. O imunitu zde ale rozhodně nešlo a hvězdička si jen chtěla znovu zvednout rating na sociálních sítích.


Přečtěte si také