TopStar

3. června 2019 10:22

Tereza Šulcová

Trump popírá: Meghan neoznačil za sprostou, důkazy však tvrdí opak!

Prezident Spojených států amerických Donald Trump v neděli popřel, že by označil vévodkyni ze Sussexu za sprostou. Záznam, který má k dispozici deník TheSun ale tvrdí opak. Trump na svém Twitteru napsal, že jde o fake news.

Trump v pondělí ráno přiletěl se svou manželkou do Británie na třídenní státní návštěvu. Setká se s královnou Alžbětou II. v Buckinghamském paláci. Během jeho návštěvy se sejde i s princem Andrewem ve Westminsterském opatství. Později se setká i s princem Charlesem a jeho manželkou Camillou.

Během jeho třídenní návštěvy se setká i s princem Harrym. Jeho manželka Meghan ale nebude přítomna. Bývalá americká herečka je totiž známá jako Trumpova kritička. Kdysi totiž označila Trumpa za misogyna, tedy nepřítele žen.

V amerických volbách v roce 2016 podporovala demokratku Hillary Clinton a řekla, že pokud volby vyhraje Trump, přestěhuje se do Kanady. V té době ještě nebyla s princem Harrym, a tak se mohla veřejně vyjadřovat, jak sama uznala za vhodné.

Americký prezident v nedávném rozhovoru pro TheSun řekl, že nevěděl, že je Meghan sprostá. V interview použil slovo „nasty“. „Co můžu říct? Nevěděl jsem, že je sprostá,“ řekl.

Trump své vyjádření okamžitě popřel na Twitteru, kde označil zprávy za falešné. Záznam ovšem mluví jasně.

Sdílejte článek
Štítky Alžběta II. princ Harry Meghan Markle Velká Britáie Donald J. Trump

Přečtěte si také