TopStar

24. listopadu 2013 16:50

Týdenní drbárna ze světa celebrit: Nej sexy muž planety Adam Levine byl teenager samý pupínek

Hvězdy domácího i zahraničního showbyznysu mají za sebou pořádně náročný týden. Nechyběly v něm mejdany, maléry s marihuanou a také jeden bolestný odchod velké hvězdy. Co všechno se stalo?

Tenisové šílenství

Napřed v nedělním podvečeru získali čeští tenisté Davis Cup. Vybojovali ho v Srbsku už podruhé za sebou a tak by se dalo čekat, že to oslaví pořádně. Radek Štěpánek ale už v pondělí mašíroval po přehlídkovém molu. A šel naprosto rovně!

Boj o "salátovou mísu", nejcennější trofej v tenisovém svět, určitě stojí za připomenutí. Ve FOTOGALERII najdete ty nejúžasnější okamžiky:

Marihuana jako téma

Zaujaly nás dvě zajímavé zprávy, prostřednictvím kterých se slavní snaží přesvědčit veřejnost, že kouřit marihuanu je výborný nápad.

Násilník Chris Brown (ano, to je ten, co zmlátil Rihannu a nedávno skončil na klinice, kde měl řešit své stavy agrese, ale nechal se ambulantně propustit) se v pátek nechal slyšet, že mu marihuana pomůže. Že prý po ní bude klidnější a lépe se se svým problémem vypořádá.

Prima-Style.cz: Cože?! Souhlasíme s kolegy z Daily Mailu, kteří uveřejnili titulek: "Zbláznil se?"

Dost navztekaný na téma marihuana je i americký herec Daniel Day-Levis. Jeho syn Gabe Day (maminka Isabella Adjani) se snaží prorazit jako raper a uveřejnil klip o marihuaně. Doma mají jistě veselo. Podívejte se na VIDEO, které nepotěší asi žádného rodiče teenagera:

Marjánka určitě nechyběla ani na tomhle divokém večírku:

Zatímco někteří se baví... Victoria Beckham dře na kolenou

Je to vlastně hodně sympatické. Mnoho hvězd se prezentuje jako módní návrháři, ale práci za ně ve skutečnosti dělají druzí. To ale rozhodně není případ Victorie Beckham. Jehly, nůžky, špendlíky, to je její...

Adam Levine – V pubertě to nadějně nevypadalo

Pokud máte ve svém okolí teenagera, kterého trápí nesmělost a akné, můžete mu následující snímek poskytnout jako terapii. Zpěvák Adam Levine (35) byl magazínem People vyhlášen nejvíc sexy mužem na světě. Ale... Jako teenager z Brentwood High School v roce 1994 v Los Angeles kandidátem na cokoliv sexy nebyl:-)

Ve středu zemřel zpěvák Pavel Bobek (76)

... špatná zpráva přišla také v pátek ráno:

FOTO týdne: Herečka Rosie O´Donnell (51) se sama vylepšila

"Paparazzi vyfotili, Rosie spravila," směje se komička, kterou novináři zachytili v Sarasotě, jak si hraje s malou dcerkou Dakotou. Rosie ovšem neváhala a dala na Twitter fotky, na kterých si sama ubrala tuk na pažích a vylepšila bříško.

Rosie si vylepšila křivky sama. Foto: twitter

Stylový týden za celou redakci přeje:

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová

Foto: Picter


Přečtěte si také