TopStar

26. ledna 2014 16:50

Týdenní drbárna ze světa celebrit: Stropnický na ministerstvo obrany, zklamaný Berdych a zavřený Bieber

V uplynulém týdnu se děly věci, které se ještě nikdy nestaly. Zpěvák Justin Bieber se ocitl za katrem, tenista Tomáš Berdych pro změnu v semifinále Australian Open. A herec, režisér a politik Martin Stropnický se domnívá, že je kompetentní řídit ministerstvo obrany. Pokud vám něco uniklo, čtěte dál!

Stropnický na Hrad!

Stejně jako ostatní kandidáti na ministry nové vlády zamířil i Martin Stropnický na Hrad na "pohovor" k prezidentovi republiky Miloši Zemanovi. Zdá se, že ani velmi kritický Miloš Zeman (který má problém hned s několika jmény) není tak úplně proti, aby se Martin Stropnický stal ministrem obrany.

Co si o tom myslíte VY? Hlasujte a napište do Komentářů pod článkem:

Tomáš Berdych. Byl v zoo a prohrál se zvířetem

"Berďův" soupeř, švýcarský tenista Stanislas Wawrinka, snad promine ten příměr, ale rychlostí 214 km/hod. jako on, snad podává vážně jen tenisové "zvíře". Zápas v semifinále Australian Open byl doslova bitva, kterou Tomáš Berdych bohužel prohrál a na svoje velké finále tak čeká. Nepomohlo ani to, že se před zápasem vydal odreagovat se svou přítelkyní Ester do zoo. Tak... Alespoň si pochovali vombaty!

Chystá se nový muzikál. Bude stát Mirjam Landu manželství?

Missky odletěly na Mauricius!

Čeká je čtrnáctidenní soustředění před soutěží Česká Miss. Vybírejte favoritku ze všech krásných dívek. Mimochodem... Odletěla s nimi i naše redaktorka Dáša Dandová a kameraman Petr Němeček. Každý den se na Prima-Style.cz můžete těšit na originální obsah! Spoustu "missích" článků najdete TADY.

Sympatický novinář Josef Klíma má na Primě nový pořad. Poprvé běžel ve středu a měl ohromný úspěch. Podívejte se, co prozradil osobní strážce Radovana Krejčíře. Porcovat těla, to ano... Zabíjet ne. Tedy ne hned!

No a nakonec zavřeli Justina Biebera. To zase až takové překvapení není, protože si o to patřičně koledoval už dost dlouho:

Tak tady fotky na policejní stanici:

Tady video ze soudu určujícího kauci:

A tady podrobnosti:

Foto týdne: "Drsňák" Vin Diesel se svým synem

Vin Diesel se synem. Foto: facebook

Stylový týden za celou redakci přeje

Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová

Foto: Picter


Přečtěte si také