TopStar

4. května 2014 20:15

Týdenní drbárna ze světa slavných: 7 událostí, které se staly a vedle kauzy Bartošová jste si jich možná nevšimli

Vypadá to, že se svět showbyznysu smrsknul jen na tragickou kauzu Ivety Bartošové. Ale tak to není. Minulý týden se děla spousta dalších věcí, jen na ně přes sebevraždu princezny pop music nebylo tolik vidět. Zorientujte se.

1. Princ Harry je volný

Takže žádná svatba a už vůbec ne žádné těhotenství Cressidy Bonas, o kterém se čile spekulovalo. Harry a Cressida se rozešli – princ se vydal zapíjet znovunalezenou svobodu s bratrem Williamam do Miami. To musela mít Kate radost...

A tihle jsou k mání TAKY:

2. Potvrzeno – Modelka se předávkovala

3. Zpěvačka Mariah Carrey vykopla manžela

Nick Cannon jí byl opakovaně nevěrný a o krizi se šuškalo za mořem už od Valentýna, který strávili každý zvlášť. Teď je prý na pořadu dne rozvod.

4. Herečka Tori Spelling vzala manžela na milost

Úplně z opačného konce se rozhodla řešit manželskou krizi s chronicky nevěrným manželem Matthewem McDermottem bývalá hvězda seriálu Beverly Hills 90210. Po dlouhých krizových týdnech strávili víkend jako dvě hrdličky v lázních.

5. Katie Price šokovalo těhotenství

Syn Katie Price Harvey má problémy s váhou kvůli své nemoci, rodiče se mu snaží pomoct, Foto: isifa.com

Myslela si, že když kojí své čtvrté nejmenší děťátko, těhotná není. Ale tento týden modelka Katie Price zjistila, že je v šestém měsíci. Prodýchává to ještě teď.

6. Taťána Kuchařová trpěla

Parádo trp! Taťána si s novými střevíčky užila. Foto: ilustrace red

Minulý týden si vzala malé boty a předvedla, jak se chová topmodelka s krvácejícíma nohama. Tak, aby nikdo nic nepoznal! Tenhle týden pro změnu odřekla účast na akci kvůli dentálnímu zákroku.

7. Na Slovensku se bily "baby"

Pánové přítomní v jednom z bratislavských barů si přišli na podívanou, která se jen tak nevidí. Zpěvačka Patricia Vitteková a moderátorka Alexandra Orviská se údajně popraly a nebyla to žádná šolíchačka, výsledkem je rozbitý nos, škrábance a boule. Proč si krásky vjely do vlasů? Kvůli chlapovi – fotbalistovi Robovi Vittekovi.

autor: Jana Divizna Divišová

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také