TopStar

4. května 2014 14:50

Lucie Průchová

Rychtář už nemusí hnout ani malíčkem a má vyděláno! Sebevraždou Ivety si přijde na pěkný balík!

Josef Rychtář sice veřejně prohlásil, že se zřekne domu v Uhřiněvsi ve prospěch Artura a vrátí se do domu v Říčanech, kde v současné době bydlí jeho exmanželka Darina. Ta se jeho návratu bojí a je touto skutečností dost znepokojena, stejně jako okolní sousedé.

Ano, Rychtář nechá dům Arturovi. Jaký to ušlechtilý čin! Zapomněl však dodat, že na domě je dluh 1 400 000kč. To není tak lákavé a tak se spokojí s kontem, na které mu chodily veškeré příjmy jeho zesnulé manželky Ivety Bartošové. Sama Iveta několikrát uvedla, že její finance má pod kontrolou její manžel a ona od něj dostává pouze kapesné. Rychtář má konto údajně konto, na které mu chodí veškeré tantiémy a pokud koncertovala i honoráře za vystoupení. A to opravdu nejsou malé sumy a po její smrti se tyto příjmy bohužel ještě několikrát znásobily. Za každou odehranou písničku v rádiu, za jakýkoliv pořad v televizi, kde se Iveta objevila, jdou Rychtářovi na účet tisíce!

Takže teď se pravděpodobně Josef Rychtář usadí ve vile v Říčanech, kde mu toho údajně moc nepatří, ale nějaký podíl na domě ano a jelikož nemají s exmanželkou dořešené majetkové vyrovnání, paní Darině reálně hrozí, že jí Rychtář bude opět dělat ze života peklo na zemi.

Vypadá to tedy na skutečně pohodivý a zajištěný život! Bude sedět v domě své exmanželky Dariny a mnout si ruce, jak si to pěkně zařidil? Penízky se mu budou hromadit na kontě a případně opět zinscenuje nějakou komedii, ke které si pozve televizi a fotografy a story prodá, jako to dělal i za života Ivety. Je to opravdu PAN podnikatel, který podnikne asi cokoliv.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také