TopStar

15. prosince 2013 16:50

Týdenní drbárna ze světa slavných: Provokace, pokažený večírek i těhotenství Julie Roberts

Sezona vánočních večírků je v plném proudu. Některé se povedly a některé skončily dokonce kvůli tragédii. Hvězdy měly minulý týden pěkně rušný.

Kde to dopadlo fakt tristně...

Zpěvák Sámer Issa tvrdí, že s incidentem, kvůli kterému se rušil jeho křest, nemá nic společného. Nám se zase zdá, že je kolem něj až příliš často až příliš rušno... Každopádně o téhle party mluvila minulý týden celá Praha.

Jak to na křestu vypadalo, se podívejte ve FOTOGALERII:

A kde se slavní naopak pobavili?

Pronikli jsme do uzavřené společnosti zn. Cesty domů II. Štáb, produkce a herci se bavili v baru El Toro na Žižkově. Možná vás překvapí, kdo to nejvíc rozbalil...

Co zabilo Paula Walkera. Objevila se stopa

Koncem týdne unikly z týmu vyšetřovatelů zajímavé informace ohledně možné příčiny tragické nehody.

A teď mnohem méně závažné téma...

... zahraniční tisk tak dlouho spekuloval, že je herečka Julia Roberts (46) těhotná, až musela vydat oficiální prohlášení, že tomu tak není.

Julia spiklenecká. Foto: isifa.com

Novinářská kachna se šířila mimořádně rychle díky neforemnému oblečení, které Julia poslední dobou ve volném čase nosí. Konkrétní pachatel: modrá blůza z Indie:-)

Princ Harry došel na jižní pól

Výprava, ve které nechyběli ani vojenští veteráni, byla původně koncipována jako závod. Podmínky se ale ukázaly tak kruté, že byl status závodu zrušen a účastníci dál postupovali v klidnějším tempu.

Názor Prima-Style.cz: Harry je borec, ale ještě těžší než jeho cesta na jižní pól bude pro jeho bratra Williama služební cesta do Austrálie. Catherine si totiž usmyslela, že sebou vezme George a k němu jako chůvu vlastní matku. Williamovi se tedy splní noční můra většiny mužů – pár týdnů pohromadě s tchyní. Jsme zvědaví, jestli mu i po návratu z Austrálie vydrží Dianin nevinný úsměv ve tváři.

Vánoce, Vánoce, Vánoce!

Nahlédli jsme do mnoha domácností slavných osobností a ještě s tím zdaleka nekončíme! Naopak! Po celý příští týden najdete na Prima-Style.cz materiály přímo z domácností hvězd.

Jako ochutnávka následující článek. Jak to vypadá u Leony Machálkové, Mahuleny Bočanové nebo Zlaty Adamovské?

Foto týdne: Provokatérka Gisele

Svět se baví snímkem kojící topmodelky Gisele Bündchenové, který pověsila na Instagram s poznámkou, že po třech hodinách spánku a sedmnáctihodinovém letu je potřeba dát se do kupy. Jen si myslíme, že spoustě "necelebritích" maminek po celém světě fotka zas až tak moc vtipná nepřipadá.

Gisele asi ráda provokuje, jinak si to nedovedeme vysvětlit... Foto: instagram

Stylový týden za celou redakci přeje

Jana "Divizna" Divišová – šéfredaktorka Prima-Style.cz

Sdílejte článek
Štítky domácnost Austrálie závod Vánoce Cesty domů křest julia roberts

Přečtěte si také