TopStar

18. srpna 2013 16:00

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Kate a William jsou trochu zoufalí rodiče

Prima Style je slavným nablízku a celý minulý týden se děly zajímavé věci. Například totálně nevyspalý princ William připustil, že starat se o miminko je asi tak stejně náročné, jako vojenská služba.

Největší pozornost se ale minulý týden strhla kolem zpěváka Justina Biebera. K jeho nelibosti utekly na veřejnost fotky, které se ven dostat neměly. Je na nich totiž během soukromého vystoupení pro svoji babičku úplně nahý!

Jen co se vlny zájmu kolem Biebera trochu uklidnily, rozvířila je další informace. Justin se chystá koupit ranč Neverland, slavné sídlo krále popu Michaela Jacksona. Čtěte TADY, co ho k tomu vede.

Pořádný poprask způsobila i Kesha. Ta vyrukovala na veřejnost s kolekcí šperků inspirovaných penisy.

Pozorovali jsme celebrity, jak tráví léto: Nádherná top-modelka Naomi Campbell se chrání před sluncem kloboučkem. 100 % se vyplatí ulovit si nějaký ve výprodejích.

Herečka Reese Witherspoon se nakupovat vydala. Vzala sebou teprve ročního syna Tennesseeho a vypadala ve skvělé formě.

... totéž se o Williamovi s Kate moc říct nedá

Princ William připustil, že se s manželkou pár nocí nevyspali. O synovi Georgovi řekl, že je moc hezký, ale trochu hlučný. Princ mění plány - vzdá se vojenské služby, ve které chtěl ještě vydržet (pilotuje záchranářský vrtulník) a přestěhuje se s rodinou do Londýna. Zatím je rodina v Bucklebury, kde bydlí rodiče Kate. Babička Middletonová je prý jediná, kdo dokáže miminko utišit.

A ještě jedna dobrá zpráva: Sir Elton John se zotavuje po operaci slepého střeva chystá se na další koncerty. Podrobnosti o jeho nemoci najdete ZDE. Svět už ale zase vidí v růžových barvách:

P. S: Jennifer Aniston se zase dostala do řečí, že je těhotná


Přečtěte si také