TopStar

13. října 2013 13:03

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Nemoci, nová miminka i Barbar Conan junior

Druhý říjnový týden ve světě celebrit přinesl překvapivé přiznání k těžké nemoci, nečekané otcovství i zajímavé okamžiky. Redakce Prima-Style.cz vám jako vždy přináší souhrn toho nejzajímavějšího!

Miley Cyrus – Šťastnější než kdy předtím

Co jí také zbývá, než rozhlašovat, že je šťastná, když její bývalý přítel Liam Hemsworth vyvedl novou známost do společnosti jen pár dní po rozchodu... Miley pokřtila v New Yorku nové CD Bangerz se třinácti skladbami, Liamovi sbalila věci a poslala mu je poštou.

Slavní se chlubili potomky

Hned několik celebrit pustilo do éteru snímky svých malých potomků. Vůbec poprvé jsme se tak mohli podívat na syna zpěvačky Fergie a herce Joshe Duhamela (Transformers 3).

Axl Jack Duhamel. Foto: instagram

Snímeček přidala i herečka Jessica Simpson, která ukazála tříměsíčního syna Ace Knute Johanssona. Doma má také téměř dvouletou dceru Maxwell Drew. "Každý den je teď pro mě dobrodružství," svěřila se Jessica magazínu US Weekly.

Herečka Halle Berry pojmenovala novorozeného syna Maceo Robert – v překladu "dar od Boha". Tak snad nebude moc velký "dáreček", až vyroste.

Mimochodem... Když už jsme u toho růstu... Levobočkovi Arnolda Schwarzeneggera Josephovi je už šestnáct a vyrostl v překvapivě zajímavého mladého muže. Barbar Conan junior závodně plave za universitní tým. Na snímku je se svou matkou, která dělala bývalému guvernérovi hospodyni a zároveň měli tajný milenecký vztah.

Barbar Conan junior. Foto: twitter

S otcovstvím nepočítal ani herec Owen Wilson:

Jana Brejchová v nemocnici

Jana Brejchová skončila v nemocnici. Foto: isifa.com

Herečka Jana Brejchová byla převezena do Vinohradské nemocnice rychlou záchrannou službou poté, co zkolabovala ve svém bytě. Hospitalizovaná je na interně, kde ji navštěvuje dcera Tereza Brodská.

S nemocí se překvapivě svěřil i americký herec Tom Hanks:

A co ještě?

Zastihli jsme herečku Katie Holmes, jak učí svou dceru Suri jezdit na koloběžce. Kate po rozvodu s Tomem Cruisem jen kvete a ze Suri je konečně děvčátko, které neklopýtá na vysokých podpatcích nebo se nenechá nosit v náručí.

Ze Suri je konečně holčička jako (skoro) každá jiná. Foto: isifa.com

Promluvil bývalý milenec Lady Diany:

Foto týdne:

Miloš Zeman a Mrtvé moře. Foto: isifa.com

Zatímco doma se rozbouřila hladina veřejného mínění poté, co jeho dcera Kate Zemanová zřejmě navštívila nestydatou party, prezident republiky se cachtal v Mrtvém moři při chvilce volna v rámci státní návštěvy.

Autorka článku: Šéfredaktorka Prima-Style.cz Jana "Divizna" Divišová. Foto: Picter


Přečtěte si také