TopStar

10. listopadu 2013 17:00

Skutečný milenec Lady Diany promluvil: Ve filmu jsou nesmysly

Kardiolog Hasnat Khan, dnes čtyřiapadesátiletý, promluvil exkluzivně o svém dvouletém vztahu s princeznou Dianou. Porušil dlouholeté mlčení kvůli filmu Diana, když se dozvěděl, jak filmaři jejich lásku pojali. Především chce očistit jméno své rodiny a zároveň připustil: "Diana je stále se mnou."

Khana zaskočilo, jak je příběh postavený. Podle scénáře ztroskotal vztah na odporu Khanovy rodiny, které mělo vadit, že Diana není muslimka. "To je zcela mylné. Moje matka, otec, babička... všichni, s nimiž se Diana seznámila, si ji oblíbili a měli jsme jejich požehnání." Z tohoto vyjádření plyne, že vztah byl vážný, když Hasnat Khan, kterému Diana přezdívala Mr. Wonderful, představil Dianu rodině.

Po dvou letech se však rozešli. K důvodu rozchodu se doktor Khan nevyjádřil. Zdá se však, že velmi těžce snášel Dianinu vyčerpávající pozornost – telefonovala mu i třicetkrát denně. Její závislost na lásce byla pro život vytíženého lékaře neúnosná.

Dr. Khan však tvrdí, že se přes rozchod ani Dianinu smrt nepřenesl lehce. "Když zemřela, všechno bylo těžké. Tak strašně těžké..." Podle knihy Kate Snell z roku 2001 "Diana, její poslední láska" princezna Hasnata Khana nikdy nepřestala milovat a svého posledního milence Dodiho Al Fayeda (zemřel v pařížském tunelu spolu s ní) začala vídat jen proto, aby Khan žárlil.

Hasnat Khan je od roku 2006 rozvedený a momentálně nezadaný. Pracuje v Basildon University Hospital, ale věnuje se i charitativní práci. Naposledy byl v Etiopii a tvrdí, že když se věnuje nemocným a zraněným dětem, cítí, že je jeho láska s ním.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte film Diana: Poslední cesta v neděli 10:11. na Prima LOVE.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky milenec princezna láska

Přečtěte si také