TopStar

24. července 2013 12:44

William a Kate: Kdo jsou ti lidé kolem nich? Víme to!

Věčně vážná třicátnice, předčasně zestárlý zodpovědně vyhlížející mladý muž, chlápek v nenápadném svetru... Pohybují se kolem urozených manželů a jde o velmi důležité postavy v jejich životech. Máme jména i podrobnosti!

Osobní sekretářka vévodkyně z Cambridge, třicetiletá Rebecca Deacon, původně pracovala v sekretariátu princů Williama a Harryho (mají společný). Oba mladíky zaujala v roce 2007, kdy působila jako asistentka produkce při pořádání legendárního "Concert for Diana", a tak jí nabídli místo. Když v roce 2010 oznámil William zásnuby, byla "převelena" ke Kate Middleton, aby pomohla s organizací svatby. Ta, jak známo, klapla na jedničku a loni byla Rebecca (dcera vikářky a armádního důstojníka) povýšena na vévodčinu osobní sekretářku.

Muž, se kterým musí denně spolupracovat, se jmenuje Miguel Head (křestní jméno má po portugalské matce). Je mu čtyřiatřicet a ze všech sil se snaží vypadat starší a důvěryhodnější. Působí jako osobní sekretář prince Williama, který ho počítá i mezi své přátele. Miguel původně pracoval pro ministerstvo obrany a také pro mnohem divočejšího prince Harryho. Práci pro Williama začal v roce 2007.

Už když vévodkyně otěhotněla, začal se dávat pečlivě dohromady lékařský tým. Nakonec mu "velel" devětašedesátiletý doktor Marcus Setchell, který je už dvacet let gynekologem samotné královny Alžběty II. Asistovali mu doktor Guy Thorpe Beeston, specialista na rizikové porody, a doktor Sunit Gadombe, neonatolog. Rozesmáté trio lékařů opustilo v pondělí v podvečer nemocnici St Mary´s společně.

Kate a William se ráno do porodnice vydali autem z Kensingtonského paláce. Přepravu organizoval důležitý muž, který by nebyl moc rád, že o něm píšeme, natož že uveřejňujeme ve Fotogalerii jeho snímek. Čím nenápadnější bodyguard, tím pochopitelně lépe. Třicetiletý ženatý Bill Renshaw nehlídá pouze Williama s Kate, jeho služeb využívá i princ Harry.

Zajímavou osobou, která se ocitla v hledáčku médií, je i padesátiletá (po čertech dobře vypadající na ten věk!) osobní kadeřnice Amanda Cook Tucker, která stříhá Williama i Kate už mnoho let.

Jana Divišová

TIP Prima-Style.cz: Opravdu nevšední fotografie ze zákulisí královské rodiny v dnešních VIP Zprávách. Začínají za pět minut osm:

Sdílejte článek

Přečtěte si také