TopStar

27. října 2013 11:12

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Orlando rozvod, Beckham bouračka

Určitě nejpřekvapivější zprávou uplynulého týdne je rozchod zdánlivě dokonalého páru Orlando Bloom - Miranda Kerr. Pokud si ale myslíte, že jsme k článku použili starou fotografii, jste na omylu. Není ani den stará! Tak jak je to s těmi dvěmi vlastně?

"Jsme víc, než přátelé," řekl k rozchodu po třech letech randění a třech letech manželství Orlando Bloom. V neděli nebyl problém zachytit rodinu na procházce po New Yorku. Nicméně prohlášení o rozchodu je oficiální a tak to skutečně vypadá, že se rozpadne jeden z nejkrásnějších párů show-byznysu.

David boural

Nedaleko od svého domova v Beverly Hills se do dopravní nehody zamotal bývalý fotbalový mág David Beckham (38). Jeho sportovní Range Rover je pěkně pocuchaný především vpředu, Davidovi a jeho synu Brooklynovi, který byl v autě, se ale nic nestalo. Bez zranění vyvázla i posádka druhého vozu, kterým byl bílý automobil Acura (řídila žena, ale hovořil za ni většinou postarší manžel). David, který podle prvního vyšetřování bouračku zavinil, se po nehodě choval naprosto klidně a vyčkal příjezdu policie.

Británie žila královskými křtinami

Královské křtiny, Foto: isifa.com

Prima.Style.cz jako první zveřejnil opravdu zajímavý seznam kmotrů a kmotřiček včetně věku a povolání.

Provokatérka Rihanna způsobila pozdvižení

Býval sám a fanynky po něm vzdychaly... Ale už není. Olympionik David Svoboda si našel přítelkyni a ukázal nám ji.

Ve Vile je "staro"nová soutěžící. Regina Holásková. Vladka ze setkání málem kleplo (VIDEO):

Foto týdne:

Lady GaGa pověsila na Instagram další provokující snímky. Pokud jste se domnívali, že už jí došly nápady, tak nejspíš ještě ne...

Lady GaGa ještě přitvrdila, Foto: instagram


Přečtěte si také