TopStar

15. září 2013 10:50

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Šlo o život i o pověst

Hvězdy prožily pěkně rušný týden plný událostí. Jedna z nejslavnějších hereček na světě - Nicole Kidmen klidně mohla přijít o život.

Nebyla by první ani poslední, koho na chodníku mohl zabít neopatrný cyklista. Stačil nešťastný pád a bylo... Nicole naštěstí vyvázla jen potlučená. Přečtěte si, co se vlastně stalo a jakou to všechno bude mít dohru.

Necuda Maggie?

Šestatřicetiletá herečka Maggie Gyllenhaal má pověst slušné intelektuálky a nežádoucí pozornost nesnáší. Proto ji snad ani nikdo v New Yorku na večírku kosmetické značky nepodezíral, že by si průsvitné šaty vzala schválně. Ale objektivy se tenkou látkou vloupaly až k tajemství, které vídá jen její manžel, herec John Peter Sarsgaard.

William už nechce být v armádě

Následník britského trůnu se po sedmi letech vzdal služby v armádě, kde působil jako pilot záchranářského vrtulníku. Původně plánoval sloužit do roku 2016, ale syn George jeho záměry změnil. "Catherine a George jsou teď pro mě nejdůležitější," řekl princ, který se s manželkou objevil ve čtvrtek také na charitativní večeři.

Pro Catherine to byly první kroky na červeném koberci od porodu. A že si vyšla jako skutečná princezna, o tom svědčí náš MÓDNÍ DETAIL:

Mimochodem... Střevíčky jsou značky Jimmy Choo. Víte, že se módní guru, na kterého nedá vévodkyně Catherine dopustit, chystá příští týden do Prahy v rámci jedinečné módní akce? Podrobnosti samozřejmě známe:

Victoria Beckham zanevřela na jehly?

Když už jsme u módy, připojujeme fotogalerii nejnovější kolekce Victorie Beckham, kterou představila v New Yorku a o které se celý minulý týden mluvilo. Poprvé se v ní totiž objevily i boty zcela bez podpatku, věc pro návrnářskou tvorbu Victorie Beckham nevídaná!

Lady GaGa se rozpovídala o lesbách

Zpěvačka se přiznala, že si dala víno, než šla do televizní show a pak se odvážně vyjádřila k "růžové" otázce:

-jad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také