TopStar

13. září 2013 12:05

Módní trendy: Konečně šance na úchvatnou inspiraci

Příští týden to vypukne: pětačtyřicet módních přehlídek, 54 designérů, značek a uměleckých škol, soutěže pro mladé tvůrce. To všechno bude od středy Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013. Neodolala ani ikona světového módního návrhářství Jimmy Choo, který se do Prahy chystá.

Exkluzivní host se zúčastní sobotní Gala Fashion Night od 21.00 hodin. To už ale bude velkolepá inspirativní akce v samotném závěru. Letos je hlavním tématem Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu "Návrat k tradici a řemeslu". Celý projekt, který je koncipován do čtyř dnů módních přehlídek, prodejních showroomů, workshopů a diskusních panelů představí to nejlepší z české módní scény, zahraniční značky, významné hosty společenského a kulturního dění včetně studentů módního designu.

Pro nedočkavé průběžně přináší inspiraci Módní speciál na partnerském webu Prima-zeny.cz

Trendy pro nadcházející sezonu podzim–zima 2013–14

Měli byste vědět:

– Akce bude probíhat v centru Prahy. V Pařížské ulici vyroste profesionální fashion stan o rozloze 1400 m2. Skládá se ze dvou hlavních částí – hlediště pro 600 diváků s přehlídkovým molem a fashion lounge, kde mají návštěvníci možnost se před i po přehlídce občerstvit, případně využít služeb vizážistů Maybelline nebo kadeřníků Redken.

– Vstupenky i podrobnosti o programu seženete ZDE

– Doprovodný program proběhne v prostoru nazvaném STUDIO v Salvátorské 8, Praha 1. Multifunkční prostor doprovodného STUDIA se v letošním roce poprvé propojuje s etablovaným prodejním festivalem design SUPERMARKET.

– Každý zájemce o českou i zahraniční módu má letos příležitost sledovat celou událost z pohodlí domova prostřednictvím live streamingu na iconiq.cz

TIP Prima-Style.cz: Módní taška s charitativním podtextem MBPFW bag

Módní a zároveň praktická, taková je fashion taška, kterou si budou moci v průběhu konání Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu od 18. 9.–22. 9. 2013 zakoupit všichni milovníci módy. Fashion Bag MBPFW je pro tento rok vyroben v exkluzivní edici v černé barvě v kombinaci s bílou a červenou. Taška vytvořená s nadšením a vášní pro módu má charitativní význam. Každý návštěvník zakoupením této tašky přispěje na nadační fond Impuls, jehož cílem je podporovat projekty, zajišťující komplexní a kvalitní léčbu roztroušené sklerózy, její výzkum i osvětovou činnost. Cena fashion bagu Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend: 350 Kč. 100 Kč z každé prodané tašky budě věnováno na nadační fond IMPULS.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také