TopStar

7. února 2014 16:25

Jana Fikotová

Ujfaluši může zírat: Nahá Aneta Vignerová v objetí finalisty Muže roku. Co spolu mají?

Modelka Aneta Vignerová (26) se po rozchodu se zpěvákem Davidem Krausem (33) a bývalým českým fotbalovým obráncem Tomášem Ujfalušim (35) dlouho neukázala po boku žádného muže. Ovšem teď je tomu jinak.

Aneta se nechala vyfotit s finalistou soutěže Muž roku 2012, Robertem Anderlem, zcela nahá. Nešlo však o snímky do rodinného alba, ale o kosmetickou kampaň. Vignerová je totiž další celebritou, která má vlastní parfém. Atraktivní kráska se podílela na tvorbě kolekce vůní s přídavkem feromonů ve světovém ráji parfémů v Provence.

„Miluji parfémy! Hlavně když se sladí s částí mojí osobnosti. Je pro mě důležité, aby ve vůni nebyla žádná sprostá vyzývavost ani příliš naivní podtóny,“ prozradila Aneta, která by se na tvorbě dalších vůní ráda podílela i v budoucnosti. „Vytváření vůně probíhalo už od léta v jihofrancouzském Grasse, které nese zasloužený titul světového hlavního města parfémů. Testovala jsem jednotlivé olejíčky a vybírala ty nejvhodnější kombinace vůní.“

Tvůrce luxusního parfému, který si pro spolupráci vybral smyslnou Anetu, se inspiroval mladou, krásnou a neskutečně naivní Anastasií ze sexy románu, který bude mít údajně do dvou let také filmové zpracování. Hlavní hrdinka světově známého erotického bestselleru má prý s Anetou hodně společného.

-juf-


Přečtěte si také