TopStar

13. února 2014 16:50

Dagmar Dandová

Úlety světových topmodelek, díl 2: Kokainová princezna Kate Moss

Jsou krásné, slavné, bohaté, ale přesto nejsou šťastné! Řeč je o světových topmodelkách, které zdobí titulní stránky. Miliony holek by s nimi hned měnilo, ale jejich život je tak trochu pozlátko. Sláva s sebou často přináší totiž i osobní krachy a pády.

Kate Moss: Záliba v omamných látkách

Topmodelka Kate Moss stála ve svých 31 letech v roce 2005 Kate na vrcholu své kariéry. Byla hvězdou přehlídkových mol a reklam a její tvář zářila z titulních stran těch nejprestižnějších módních časopisů.Tisíce holek chtělo být jako ona a spousta mužů jí ležela u kolen.

Jenže... Téhož roku se objevila fotka v bulvárních časopisech, jak si Kate dopřává v hojné míře kokain po boku svého snoubence, rockera Peta Dohertyho. Šokující zpráva prolétla celým světem a Kate takřka ze dne na den přišla o pracovní kontrakty s renomovanými partnery v řádu milionů liber.

Značky, kterých byla tváří, nechtěly mít rázem s „kokainovou Kate“ nic společného. Kate se ocitla na úplném dně. Najednou nevěděla kudy kam na všude jkí pronásledovali paparazzi. Moss se nakonec rozešla s Dohertym a nastoupila na protidrogovou léčbu.

Do roka dostala druhou šanci, dveře k předním značkám a návrhářům se jí opět otevřely. Topmodelka je v současné době provdaná za kytaristu rockové kapely The Kills, Jamieho Hinse, a podle posledních informací prý vyměnila alkoholové večírky za poklidný rodinný život na venkov.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také