TopStar

20. května 2014 10:00

Jana Fikotová

Unavená Zeťová to rozjela na pódiu

Po dlouhé době se zpěvačka Helena Zeťová (33) ukázala v Praze a stálo to za to. I když přijela z Řecka značně unavená, na jejím pěveckém výkonu to nebylo vůbec znát.

Helena si postěžovala, že jelikož přijela před pár hodinami, nemá co na sebe. „Mám tady jen teplákovou soupravu a džíny se sakem, ve kterém jsem vystupovala. Nějak jsem to nevychytala,“ omluvně řekla Helena, které to i v jednoduchém outfitu neuvěřitelně slušelo.

Moderátor večera Libor Bouček měl plné ruce práce. Italští kadeřníci mu totiž neustále měnili průběh programu, což nebylo zrovna příjemné. „Naštěstí jsem to nějak zvládl, celkem jsem na takovýto chaos na některých akcích zvyklý,“ přiznal Libor, který nakonec neplánovaně musel na pódiu překládat z angličtiny do češtiny.

Po dlouhé době se na pódiu ukázala i těhotná Gábina Dvořáková, které mateřství neuvěřitelně sluší. Představení nové italské vlasové kosmetiky v Pražském klubu si nenechala ujít ani modelka Dominika Mesarošová, Lucie Smatanová, Veronika Chmelířová či Nikol Moravcová.

-juf-


Přečtěte si také