TopStar

16. dubna 2014 00:02

Jana Fikotová

Úplňkový mejdan exhibicionisty Sachera se moc nezdařil

Zpěvák Richard Sacher (40), který se v poslední době věnuje spíše psaní, sezval na svou narozeninovou oslavu nespočet známých osobností. Nakonec nepřišel téměř nikdo.

Téměř zapomenutý zpěvák, který se vrhl na psaní knížek, podnikl narozeninovou oslavu ve velkém stylu a pojmenoval ji „Úplňkový mejdan s Richardem“. Na pozvánku napsal dlouhosáhlý seznam známých herců, zpěváků či jiných osobností. Nakonec se převážná většina pozvaných zřejmě rozhodla úplněk trávit jinak než na mejdanu.

Pár návštěvníků a gratulantů se však našlo. Dorazil například muzikant Karel Vágner, herec Václav Upír Krejčí, spisovatel Vladimír Páral či zpěvačky Zuzana Stirská a Marie Pojkarová. „Přinesla jsem Richardovi flašku, co taky jiného dát mužskýmu,“ řekla Pojkarová, kterou pojí se Sacherem zvláštní choutky.

Naposledy společně šokovali při pěveckém vystoupení, když se společně začali při zpívání svlékat. „Byla to jedna velká improvizace, šlo hlavně o zábavu a myslím, že se nám to podařilo. Dneska se hodláme chovat jen slušně," vtipkoval Richard.

-juf-

[[nid:2156644]]

Přečtěte si také