TopStar

13. dubna 2019 17:00

Markéta Škorňová

Už to není ten malý kluk s jizvou na čele: Z Harryho Pottera vyrostl charismatický muž!

Kdo by neznal malého čaroděje s jizvou na čele. Daniel Radcliffe, který ztvárnil Harryho Pottera v dnes již legendárních filmových příbězích o škole čar a kouzel, letos oslaví třicátiny! Z roztomilého klučiny se vyklubal charismatický muž s postavou, která není k zahození. Však se přesvědčte sami!

Daniel Radcliffe už dávno není tím malým klukem, který bojoval proti pánovi zla. Tento britský herec svými snímky mnohé přesvědčil, že herectví byla správná volba, a tak není divu, že i v současné době pilně natáčí.

Neúnavní novináři Daniela načapali v australském Adelaide, kde herec právě natáčí film Útěk z Pretorie, o aktivistovi a spisovateli Timu Jenkinsovi (71). A povedl se jim opravdu husarský kousek. Zachytili totiž Daniela jen v trenýrkách!

Herec si zřejmě na balkoně hotelového pokoje vychutnával krásný výhled a je pravda, že k tomu není oblečení třeba. Z fotek to také vypadá, že si Daniel dopřává trochu toho marihuanového opojení. Musíme uznat, že je na brzy již třicetiletého Daniela opravdu pěkný pohled! Zmužněl, vousy mají šmrnc a s trochou nadsázky by se dalo říct, že po roztomilém Harrym mu zbyl jen britský přízvuk.

Zajímavosti ze soukromí Daniela Radcliffa

Daniel hraje na baskytaru a je fanouškem punkrockové muziky. Jeho oblíbenou kapelou je The Hold Steady, ale poslouchá třeba také Sex Pistols či Red Hot Chili Peppers. Fandí fotbalovému klubu Fulham. Když není momentálně na place, rád si zahraje stolní tenis nebo videohry se svými hereckými kolegy. S Rupertem Grintem a Emmou Watsonovou, s nimiž hrál ve filmech o Harrym Potterovi, má blízký kamarádský vztah. V minulosti měl problémy s alkoholem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také