TopStar

11. září 2018 11:00

Václav Postránecký oslavil 75. narozeniny! Jak je na tom ale zdravotně?

Jako první jsme popřáli Václavu Postráneckému (75) k narozeninám na Primě, kde v současnosti natáčí seriál Krejzovi. Už o víkendu mu ale blahopřála i rodina a celá oslava proběhla v láskyplném, i když střídmějším duchu. Všichni mu popřáli především zdraví, protože právě to má teď herec dost nalomené.

V sobotu 8. září oslavil Václav Postránecký 75. narozeniny. Šlo o rodinnou a dost poklidnou oslavu. Tam dorazil i jeho syn Vilém (30) společně s přítelkyní. ‚‚U nás si nepotrpíme na humbuk, budeme jen v kruhu rodiny,‘‘ nechal se herec slyšet. A právě to mu teď jistě prospělo. Čas trávený po boku svých nejbližších. To nejdůležitější, co mu celá rodina popřála bylo zdraví, protože právě s ním už od jara hlavní hvězda seriálu Krejzovi bojuje.

Václav Postránecký podstupuje v současnosti chemoterapii, která mu dává dost do těla. I přesto nezanevřel na natáčení a hraje jednu z hlavních rolí v novém seriálu televize Prima Krejzovi. Jedná se totiž o to, že na jaře podstoupil operaci střeva a zotavuje se teď nejen z ní, ale i z onemocnění onkologického. ‚‚Cítím se tak, jak mi momentální stav dovoluje. Teď právě docela dobře,‘‘ okomentoval svůj kolísavý stav Postránecký.

Hercova žena Helena Postránecká (70) z manželova pracovního vytížení nadšená rozhodně není. S hvězdou české kinematografie žije již přes 50 let a svého muže tak doprovází i na natáčení. On sám se ale nechává slyšet, že natáčení ho nabíjí a neumí si představit, jak by se bez něj a celkově bez pracovní nálože z nemoci zotavoval. ‚‚Vaškovi je Helena pořád v patách a je to naprosto pochopitelný. Co kdyby se mu náhodou udělalo špatně? Měl by se teď v průběhu léčby šetřit, on si ale nedá říct,‘‘ okomentovala celou situaci hercova kolegyně z divadla.

Televize Prima pro něj dokonce udělá úlevy, jaké budou při natáčení potřeba. Václav se však statečně drží a tvrdí, že žádné speciální zacházení nepotřebuje. Odmítá dokonce i taxi a jezdí do práce ve svém autě sám. Václav Postránecký je zkrátka hrdina a bojuje jako lev!

Sdílejte článek

Přečtěte si také