TopStar

13. listopadu 2014 11:06

Válka o urnu s popelem Ivety Bartošové: Martucci nabídl půl milionu. Co mu Rychtář odpověděl?

Domenico Martucci, bývalý přítel zpěvačky Ivety Bartošové, se rozhodl pro pozoruhodný krok. Nabídl vdovci Rychtářovi podmínky, za kterých je ochoten zapomenout na vzájemné spory. Přiletěla ale hodně ostrá odpověď!

Ve středu napsal hrabě Martucci na svůj facebookový profil (ponecháno v původním znění): "Abych uzavřel z mé strany jednou provždy svoje účty s Josefem Rychtářem, chtěl bych mu nabídnout dohodu výhodnou pro obě strany: "Jak víte, Josef Rychtář prohrál dva soudy v Itálii. Za to, že byl odsouzen na 30 hodin veřejných prací a dalším rozsudkem na 3 roky vězení, s tím nic dělat nemůžu, ale co se týká náhrady škody ve výši 20 tisíc eur, které mi musí zaplatit, jsem se rozhodl tyto peníze nepřijmout. Ovšem za určitých podmínek. První: musí vrátit urnu s Ivetiným popelem její rodině. Druhá: musí se veřejně omluvit mé mamince za výtržnost, kterou způsobil v Peschici a že se dobýval násilím do zámku. Myslím, že za ušetřeného půl milionu Kč by to udělat mohl, ostatně přišel si na slušné peníze už díky fotkám s urnou. A protože bulvár už o urnu ztratil zájem, je mu stejně k ničemu… Nemůže popírat, že o rozsudcích nic neví, stoprocentně již obdržel zásilku od soudu i od svého právníka o nabytí právní moci soudního rozsudku. Samozřejmě jsem ochoten podepsat dokument, že se vzdávám náhrady způsobené škody, a to u každého rozsudku soudního řízení vedeného proti němu v jakékoliv zemi. Tento dokument může sepsat on sám se svými právníky, ke kterým má důvěru a čas na své rozhodnutí má do Vánoc."

Josef Rychtář ovšem do Vánoc nečekal. Přes mobil odepsal hodně nevybíravě: "Ty debi--- špageťáku, jen si přijď pro ostatky mé zesnulé ženy a rozčísnu Ti tu tvoji palice sekerou. Co si to ty nuzáku italskej dovoluješ? Máš to v ty makovici vyhrabaný jako tvoje matka. Starej se o svou pomatenou matku."

Martucci nechápe.


Přečtěte si také