TopStar

9. ledna 2014 16:12

Vendula Svobodová: Zápisky z dovolené. Policisté se divili, že s milencem přežila

Celý měsíc strávila Vendula Svobodová v Indonésii se svým přítelem Josefem. Syna Jakuba tentokrát především kvůli škole nechala doma. A prožila nakonec ještě větší dobrodružství, než sama čekala.

"Když jsem na jedné z našich skoro horolezeckých výprav našla na skále trochu signálu, rozeslala jsem kamarádkám tuto zprávu," svěřila se Vendula Svobodová časopisu GLANC. Zpráva zněla: "Je to tu krásný. Jsme tu úplně sami, i pláž je jen pro nás. Vůbec nechápu! Jednu z nejkrásnějších míst, které jsem kdy viděla. Je to trochu jako svatební cesta do Jiljí. Dnes jsem skákala do moře ze skály, kam jsem se musela prodrat kopcem zarostlým keři as ostny a stromy a dál po opičí stezce, protože tam lezou jen opice, které pozorujeme. Předevčírem na nás, potvory, házely kameny. Včera rybolov, předevčírem treking, kolem dokola moře a skály..."

Vendula přidala pár dalších historek včetně té, jak s přítelem bivakovala v divočině, pro změnu na Novém Zélandu. "Po třech dnech v buši jsme za stěračem auta našli vizitku od policistů s poznámkou, abychom se ozvali, až se vrátíme. Josef zavolal a oni nevěřili že žijeme a museli jsme se jít ukázat na stanici a sepsat protokol."

Celé zajímavé zápisky najdete v Glancu, kde má Vendula Svobodová pravidelnou rubriku Dvojí tvář.

Předplatné Glanc, Foto:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také