TopStar

10. prosince 2015 19:11

Michal Chalupa

VIDEO: Jakýho kluka chce single Shopaholic Nicol a jak snáší svoje hejtry? Ta holka je fakt dobrá!

Blogerka roku Shopaholic Nikol má obrovskou fanouškovskou základnu a právě komunikace s jejími příznivci jí na vlogování baví nejvíc. Své bývalé spolužačce Andy Košťálové na sebe prozradila spoustu zajímavostí, o které se s vámi podělíme.

Nicol má ráda interakci s lidmi na síti. „Něco vytvoříš a hned máš zpětnou vazbu, že ti lidi píšou, že je to dobrý nebo špatný. To mě hodně baví komunikovat s těma fanouškama,“ říká světlovláska s velkýma modrýma kukadlama. A co je ta slabší stránka? „Komunikovat s těma hejtrama – že máš divný vlasy, že se divně směješ, a že tohle bylo špatný, tak to mě vždycky otráví. 6 hodin se dělám s nějakým videem, a pak ti někdo napíše, že seš divná. Tak díky, a jdeme dál.“

Nikol přiznává, že s pozorností, kterou se jí dostává od jejích fanoušků, není úplně jednoduché najít si partnera, takže – světe div se – tahle úspěšná a sympatická blondýnka je single. Jak to vlastně s klukama má, co je její ideál, co její kluk musí mít, a co je v téhle době nejtěžší se dozvíte v naší reportáži.

Sdílejte článek
Štítky single komunikace základna blogerka

Přečtěte si také