Youtubeři

16. října 2015 15:50

redakce Prima Lajk

10 NEJ blogerek! vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější. Teri, Gabi nebo Shopaholic Nicol a...

Blíží se vyhlášení Blogerky roku 2015, a protože je slečen, které píší, fotí a natáčejí videa, spoustu, vybrali jsme pro vás ty s nejlepšími nápady nebo videi, které byste si rozhodně neměli nechat ujít. Najdete tu inspiraci i zábavu, tady je náš žebříček...

VIDEO

Shopaholic NicoleMódní vloggerka, která sice nedorostla do výšky modelek, ale s oblečením to umí. A na nákupy vás nevezme jenom po Česku, ale naposledy třeba do Londýna, kde kromě klasického Primarku prošmejdila i jiné obchody. Navíc její videa nejsou jen o nákupech, ale také o jejím životě.

Teri BlitzenKdo by neznal Teri Blitzen? Jestli jste ještě neviděli žádné její video na YouTube, měli byste se stydět. Tahle teenagerka vám povypráví o svém životě, nebo dokonce o svém soukromí! Třeba ve videích Divné věci o mně se dozvíte největší bizáry o oblíbené bloggerce. A pokud nevíte, jak se připravit na Halloween, tak vám Teri taky poradí!

Gabrielle HeclPopulární youtuberka, která byla společně s Teri Blitzen ve Fame Teamu. Ve svých videích vás vezme s sebou na cesty, řekne vám, jaké měla léto a poradí vám s make-upem. Je akční a u jejích videí se nudit nebudete!

A mrkněte také na jejího nového přítele:

BLOG

NicoleBlogerka Nicole sice nenatáčí videa, ale její blog Stylish White Rabbit vám dá docela jiný pohled na módu, kde nejde o to vymést slevy, ale najít styl. Mrkněte na její fotky plné stylových outfitů a najděte inspiraci.

Beáta KaňokováTahle brunetka vás vrátí do minulosti se svými retro outfity, ale stejně tak vám ukáže, co je aktuální. Všechno doprovázejí skvělé fotky a Beáta si kromě blogu Picanteria vede také Instagram plný fotek nejen oblečení.

Zuzana GašparovičováKdyž nebudete vědět, co si připravit k jídlu, co udělat s pokojem nebo co si obléct, tak se podívejte na web Red Poppy Stories slovenské bloggerky Zuzany Gašparovičové, která ale žije v Praze. Najdete tam hromadu inspirace!

Adéla SVede blog Heels in Prague, který je plný čistě fashionbloggerských fotek. Ukáže vám, jak se oblékat už dospěleji a elegantně, přitom se nebojí něčeho odvážnějšího, takže inspirace tu najdete spoustu.

Kateřina a LucijeFoodbloggerky, které umí všechno moc krásně nafotit. Nové recepty sice u nich nenajdete denně, ale zato si každé čtení jejich nápadů užijete… a třeba vás to donutí, abyste sami taky něco zkusili! Mrkněte na The Taste of Place

Anna StránskáFashionbloggerka, která z vás udělá tak trochu hipstera. Nebojí se odvážnějších věcí, něco si vyrábí sama, ale dokáže si obléknout černou tak, aby to nebyla nuda. Zkrátka se jí daří zaujmout a nafotit spoustu hezkých snímků. Navštivte její blog.

Thea a RoziTyhle dvě bloggerky vám nejen poradí s módou, ale také vám ukážou, jak si co vyrobit a zkrášlit si byt a život. Něco mají na videích, něco na svém psaném blogu, takže se je vyplatí sledovat, i když nebudete mít náladu na čtení o módě, protože na jejich blogu Minty Finty najdete spoustu jiných věcí!

Podívejte se, jak svoje videa natáčí Teri Blitzen:


Přečtěte si také