Šílené
Autor: facebook a youtube Šílené

VIDEO: Kam se hrabe FattyArmy! Slavný youtuber řádil s bouchačkou. Točil se, když ho zatýkala policie...

Publikováno: 04.01.2016
Populární autor videí Bryan Silva se ze svojí slávy doslova pomátl a vyhrožoval přítelkyni s pistolí v ruce. Sedmnáctileté dívce se ale podařilo utéct do vedlejšího domu, odkud zavolala policii. Youtubera nenapadlo nic lepšího, než zásah natáčet.

reklama

Slávu mu zajistila hloupá videa, kde poměrně špatně napodobuje zvuk střílející zbraně. Lidé je sdíleli i parodovali. Navíc Silva není žádný svatoušek. Už tři roky seděl za vloupačku a napadení ředitele svojí školy.

Podívejte se na fotky ze zásahu a na hrubiána Bryana, jak se fotil i se svou přítelkyní:

Na internetu se ukazoval se zbraněmi. Jednu z nich pak obrátil i proti svojí přítelkyni. Během zásahu policie lidem zakázala vycházet ven. Některé sousedy to ani nepřekvapilo, prý už párkrát viděli u domu policejní auta. Nakonec se policistům podařilo dostat se do domu a Silvu zatknout, před dům ho vytáhli s kalhotami u kolen. Video na svůj Facebook pověsil těsně před tím, než ho policie zatkla!

Můžete se na něj podívat zde:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bryan Silva ze zatýkání
Tak to je nechutné!

VIDEO: Beďarové porno je novým fetišem statisíců lidí, může za to jedna youtuberka! O co jde?

 

Bizarní

VIDEO: Youtuberka, co cucá mrtvou chobotnici, koupe se v kečupu nebo polévá Coca-Colou, je hitem internetu!

reklama